Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem elvinni a barátnőme...

Szégyellem elvinni a barátnőmet bemutatni a körülmények miatt? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyetemre Budapesten jártam, diákmunkával sikerült eltartanom magam, mert a szüleim nem tudtak támogatni. Megismerkedtem egy csodálatos lánnyal, aki nagyon jó körülmények között él, voltam már többször náluk. Csodás lakás, új bútorok, medence, szauna, kertész jár hozzájuk az udvart rendezni szóval minden, amit csak ellehet képzelni. Eljött az ideje, hogy én is bemutassam a szüleimnek. Szüleim vidéken élnek, nem vagyunk anyagilag annyira eleresztve, hogy egy normális környezetbe vigyem haza. Itt arra gondolok, hogy kívülről a vakolat hullik lefele, belülről szerintem már vagy 30 éve nem volt festve, régi burkolat.. szóval egy rossz elhanyagolt házba kell őt elvinnem. Félek, hogy annyira sokkolja majd az egész, hogy ott hagy, mert Ő nem ilyenhez van hozzá szokva. Gondolkoztam már azon, hogy a szüleimnek kellene Pestre látogatni, hogy a barátnőmnek ne kelljen oda menni.. de ezt sem húzhatom túl sokáig..


2014. aug. 19. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Most már a barátnőd ismer téged, és tudja hogy a saját szállásodon mennyire vagy igényes a holmidra és a környezetedre. Nem azonosít a családoddal, ha esetleg széthagyva lát valamit. A családod felé tanúsított tisztelet és szeretet viszont nagyon pozitívan tud lejönni a párod felé. Szerintem ezen ne aggódj, mert te sem a családjuk bútoraiért és a kertészért szeretted meg őt. Arra törekedj inkább hogy minden tőled telhetőt megtegyél hogy nagyon jó hangulatú és szép nap legyen az a barátnőd számára. Én nem javaslom hogy távol tartsd a barátnődet a szűlői házadtól, mert akkor még kellemetlenebb lenne később számodra. Az emberekben leginkább az érzések emlékei maradnak meg. Ha most nagyon régi ismerős arcot látsz lehet hogy nem is tudod pontosan hogy kicsoda csak az érzést tudod felidézni amit anno keltett benned. Szóval készítsd föl előre hogy szerény körülmények közt élnek a szüleid, de szeretettel várják őt, és minden tőled telhetőt tegyél meg hogy a látogatás napja számára kellemes és jó érzésekkel töltse el. Akár vidd el kettesben egy régi kedves helyedre ahol gyerekkorodban szívesen tartózkodtál. Sok sikert kívánok!
2014. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Minden nagyon jól sikerül, elvittem a barátnőmet a szüleimhez, nagyon kedvesek aranyosak voltak vele és persze a barátnőm is. Nagyon tetszett neki a környék annyira, hogy ott akart maradni éjszakára is, de nekem sajnos ma mennem kellett dolgozni. Egész úton hazafelé mesét, hogy milyen jól érezte magát, meg milyen aranyosak a szüleim, meg szeretne többször elmenni oda. Nagyon köszönöm nektek a válaszokat! További szép napot mindenkinek! Mentek a zöld kezek! :)

2014. aug. 21. 09:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden jól alakult...
2014. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!