Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok is ilyen?

A ti családotok is ilyen?

Figyelt kérdés
Ha megcsinálok valamit, az természetes, de hogyha más megcsinál valamit, a legapróbb dolgot, mint például, kiviszi a szemetet, istenítik. Hogyha 1 napig csak lustálkodom, azt csinálom, amit szeretnék, egyből megkapom, hogy én soha nem csinálok semmit, hogyha az egyik testvérem több napot pihen, az senkit nem érdekel. Hiába csinálok akármit, az senkinek sem jó, vagy az éppenséggel nem úgy kellett volna csinálni. Nem értik meg, hogy nem tudok mindenki kedvére tenni, nem tudok szétszakadni, hogy egyszerre mosogassak és mossam le az ablakot. Ebben az egészben az szomorít el a legjobban, hogyha egyik napról a másikra felszívódnék, csak azt sajnálnák, hogy nincs kit csicskáztatni és okolni mindenért. Ma például A kishúgommal voltam elfoglalva, átcseréltem a pelenkáját, megetettem, megitattam, utána elmentem a boltba szakadó esőben. Hazajön anyám, erre mindenkinek ad valamit, kivéve nekem. Mert azért a bátyám tényleg megérdemli, aki egész nap gépezik és a nővérem is, aki a tévé előtt fekszik.

2014. aug. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Nehéz a kamaszkor :)

Majd kinövöd.

2014. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Ismerős helyzet. :(

Meséld el anyukádnak is!

2014. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos vannak ilyen családok, csak nem értem, hogy az ilyen embereknek miért kell gyerek...
2014. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ugyanez van :( Valahogy a hálátlan gyerekeket jobban szeretik a szülők, legalábbis én ezt látom :(
2014. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nállunk a jegyeknél van az ha 4-es az átlagom az ok de ha romlik.

Akkor jön "Az a rohadt internet" duma.

4-es átlaggal is ugyanúgy nettezek de tök mind 1.

2014. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!