Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Mit csinálnátok, ha a férjetek ezt tenné veletek?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi.Minden rendben ment eddig.Felment Pestre dolgozni(vidéken lakunk)a vállalkozó,a régi barátja,ott is lakik náluk,havonta egyszer jön haza.Azóta alig küld pénzt,10ezret 2 hetente.Ja és most jön a közös gyerekünk.Én itt albérletben lakok,az összes pénzem ráment,de a rezsit neki kellett volna fizetnie,mert nekem nincs annyi pénzem.Hát nem tudja küldeni.Teljesen megváltozott,másként beszél velem,veszekszünk,és én vagyok a hibás,nem hagyom őt élni,papucsnak nézem,már mindenki ott hagyott volna engem örüljek hogy ő nem teszi,azt mondják neki ott hogy minek áll velem szóba,stb.Ha hívom telefonon,akkor kiszokták hallgatni,beleszólnak hogy mit csináljon(ezt más mondta nekem)Pedig én csak a rezsit szerettem volna kifizettetni vele és hogy hagyja ott ezt a munkát,jöjjön haza de nem akar.Igen ilyenkor mindíg kiabálok vele.
2014. aug. 21. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani de ebbol ugy tunik hogy o is otthagyott nem?
2014. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Lecserélném egy olyan férfira,akinek van gerince.
2014. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor elfog hagyni terhesen?
2014. aug. 21. 18:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog,már megtette!
2014. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy miért nem mentetek mindketten Budapestre albérletbe? Így is úgyis fenn kell tartani egy lakást. Nagyon úgy néz ki, hogy csak megakart szabadulni tőled.
2014. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Ennek a kapcsolatnak már vége. Egyedül kell felállnod. A rezsit te meg ne mással fizettesd ki, amit magad csinálsz, hanem te saját magad keresetéből..
2014. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Amióta elment,terhesen állandóan ideges vagyok meg sírok.Félek hogy a babának valami baja lesz.
2014. aug. 21. 18:15
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ő lelépett, csak ezt még nem közölte veled egyenesen, a kéthetente 10 ezer forint meg egy sovány gyerektartás.

A régi barátjával lakik? Lehet az a pasija.

2014. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Dehát férjem,és nem dolgozom már,6 hónapos vagyok.Nemtudom kifizetni,és így egyeztünk meg.
2014. aug. 21. 18:17
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az apukát nem érdekli sem a gyerek, sem te, hogy élsz-e, halsz-e. Észre kéne venned és nem cirkuszolnod, hanem hang nélkül felépítened a te és gyereked életét. Ezt a faszit meg kiiktatni mikor úri szeszélye úgy diktálja, hogy alamizsnát dobjon neked, de azt is csak úgy, hogy cirkuszolsz.


Szüleid?

2014. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!