Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Mit csinálnátok, ha a férjetek ezt tenné veletek?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi.Minden rendben ment eddig.Felment Pestre dolgozni(vidéken lakunk)a vállalkozó,a régi barátja,ott is lakik náluk,havonta egyszer jön haza.Azóta alig küld pénzt,10ezret 2 hetente.Ja és most jön a közös gyerekünk.Én itt albérletben lakok,az összes pénzem ráment,de a rezsit neki kellett volna fizetnie,mert nekem nincs annyi pénzem.Hát nem tudja küldeni.Teljesen megváltozott,másként beszél velem,veszekszünk,és én vagyok a hibás,nem hagyom őt élni,papucsnak nézem,már mindenki ott hagyott volna engem örüljek hogy ő nem teszi,azt mondják neki ott hogy minek áll velem szóba,stb.Ha hívom telefonon,akkor kiszokták hallgatni,beleszólnak hogy mit csináljon(ezt más mondta nekem)Pedig én csak a rezsit szerettem volna kifizettetni vele és hogy hagyja ott ezt a munkát,jöjjön haza de nem akar.Igen ilyenkor mindíg kiabálok vele.
2014. aug. 21. 18:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Mond meg neki, hogy felköltözöl te is Pestre, hogy együtt tudjatok lenni. A reakciójából minden kiderül.


OFF: érdekes, mindenki azt javasolja hogy menjen terhesen a testvéréhez. Aztán ha valaki itt megkérdezi, hogy befogadja-e a terhes testvérét, jönnek a "ne legyél hülye" kezdetű kommentek. Elég furcsa.

2014. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is intezkedj meg szules elott..egyszer leulhetsz vele elmondod h elhagyod ezert. Mivel ahogy elkepzelem akkor iS csak uvolteni fog tudod mit Kell tenned...
2014. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ên biztos nem keresném,sőt elköltöznék valahova a tudta nélkül.Kíváncsi lennék,vajon neki mennyi idő utàn jutna eszébe keresni engem és a saját gyerekét.Az is érdekes,h 2 hetente küld tíz ezret,de jönni nem jön sosem?
2014. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb ha beszéltek, akkor tisztázd vele, mert ne tartson bizonytalanságban. Állapodjatok meg egy havi gyerektartásban. Családi+gyerektartás+gyed-ből egy ideig megleszel a kicsivel, persze ha van nagyon olcsó albérlet, vagy a tesód átmenetileg segít. Aztán bölcsibe adhatod a picit és dolgozhatsz. Egyébként ha a párod előjönne ezzel, hogy örülhetsz, hogy nem hagy el, nyugodtam mond meg neki, hogy ő örülhetne, hogy gyereke születik, nyugodtan játszhatja az eszét, de hosszútávon ő veszít többet.
2014. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!