Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Mit csinálnátok, ha a férjetek ezt tenné veletek?

Figyelt kérdés
A véleményetekre vagyok kíváncsi.Minden rendben ment eddig.Felment Pestre dolgozni(vidéken lakunk)a vállalkozó,a régi barátja,ott is lakik náluk,havonta egyszer jön haza.Azóta alig küld pénzt,10ezret 2 hetente.Ja és most jön a közös gyerekünk.Én itt albérletben lakok,az összes pénzem ráment,de a rezsit neki kellett volna fizetnie,mert nekem nincs annyi pénzem.Hát nem tudja küldeni.Teljesen megváltozott,másként beszél velem,veszekszünk,és én vagyok a hibás,nem hagyom őt élni,papucsnak nézem,már mindenki ott hagyott volna engem örüljek hogy ő nem teszi,azt mondják neki ott hogy minek áll velem szóba,stb.Ha hívom telefonon,akkor kiszokták hallgatni,beleszólnak hogy mit csináljon(ezt más mondta nekem)Pedig én csak a rezsit szerettem volna kifizettetni vele és hogy hagyja ott ezt a munkát,jöjjön haza de nem akar.Igen ilyenkor mindíg kiabálok vele.
2014. aug. 21. 18:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel igy megvàltozott föleg hogy vàrod a közös babàtokat,valoszinü hogy pesten uj kapcsolatra tett szert,ezėrt nem latod ėrtelmėt annak hogy dolgozik de nem ad haza.... ės telefonban is csak veszekszik veled stb... lehet arra var hogy besokalj es te mond azt hogy:ne gyere haza legyen vėge,szerintem nem is zaklatna tovàbbà tėged!

Sajnos ö màr elhagyott tėged ,de mindegy is mert ez akkor sem egy lehendö apukàhoz mėlto se nem.egy jó fėrjnek aki 2 hetente küld10.ezret.. tehàt 1 honapba 20 .E. kapsz ami majdnem megfelel egy gyerek.t-nak!

Ha teheted mond fel a bėrleti szerzödėst ės.költöz haza a szüleidhez ės termeszetesen közöld a pàrodal is !

2014. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nincsenek szüleim,de testvérem az van.
2014. aug. 21. 18:21
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,felnyitottátok a szememet!Tényleg ez lesz.
2014. aug. 21. 18:23
 14/24 anonim ***** válasza:
Akkor probàlj a tesodhoz költözni max azt a 10.E oda adod.a.tesodnak havi szinten a szobàert!egyedul picivel segitseg nelkul nem tudsz boldogulni sajnos.
2014. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
menj a testvéredhez, és kezd el beadni a papírokat, ha a férjed, hogy legalább arra legyen esélyed, hogy a gyerekhez füződő állami támogatást megkapd. A szülés után meg a helyedben rohamléptékben elkezdenék állást keresni.
2014. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Na anyukám, most figyelj. Ez a pasi nem el fog, hanem már most elhagyott. EGYEDÜL VAGY
2014. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt a többi bocs. Irány a tesód, remélhetőleg segít. Aztán irány a bíróság gyerekelhelyezésért és gyerektartásért. Ahogy látom pipogya vagy, arra számít, hogy majd kussolsz és megelégedsz egy kis pénzzel. Ne tedd! Jogaid vannak!
2014. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Rosszul választottál a gyermekednek apát.

Több hibát már ne kövess el.

2014. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát nagyon rosszul választottam az biztos!
2014. aug. 21. 18:31
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak már nem kellettek, teljesen nyilvánvaló. Gerinctelen amit tett, és nem meri felvállalni. Mások véleménye előbbre való a családja megélhetésével szemben.


A születendő gyermeked érdekében ne hívogasd, ne cirkuszolj vele. Csak a telefonszámládat növeled! Felesleges idegeskedés, magatoknak ártasz vele. CSAK a gyerekeidre gondolj, kérj valamelyik családtagodtól segítséget.

2014. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!