Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit csinálnátok, ha óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha óvszert találnátok a férjetek táskájában?

Figyelt kérdés
Épp egy hete fejtette ki, hogy neki se ideje, se ereje csajozni (olyanról beszélgettünk miert ez a sok megcsalás manapság). Tavaly volt egy mélypont, az is lehet, hogy azota nala van. Viszont egy totál ismeretlen márka es csak egy db, akkor hol a tobbi, 1 db-ot igy nem árulnak. ☹ Hogyan szamoltassam el? Elszamoltassam?

2014. júl. 7. 19:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
41%
Már bocs a kérdésért, de nem lehet, hogy a többit veled használta el?:D és miért nézted meg a táskáját?
2014. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
43%
hát én megkérdezném tőle hogy mire kell az neki?
2014. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%
1 db-ot tényleg nem árulnak, de termékmintaként láttam már óvszert újság mellett a nylon csomagolásban, sőt, én is kaptam már, amikor egyszer (viccből) egy guminőt vettünk unokatesómnak... Lehet, hogy a férjed vett egy Playboyt.
2014. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
11%

Nem elszámoltatnám, de ugysem tartanám magamban...

Egyébkénta. Férjemnél szokott lenni, igaz, hogy tabit szedek, de ha épp valami ilyan helyen jön ránk a vágy, akkor szoktunk óvszert használni inkább, tisztább, plusz higiénikusabb is..

2014. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem kell rögtön megcsalással vádolni. Meséld el, hogy megtaláltad és kérdezd meg, mióta van szüksége rá :) Aztán meglátod, hogy reagál. Szerintem nem csalt meg, csak nála maradt, vagy ahogy mások mondják, újságmelléklet.
2014. júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ne mondd meg neki.. de nézd meg mondjuk néhány hét, majd néhány hónap mulva... Akkor számoltasd el, ha eltűnik onnan, vagy más márka veszi át a helyét, netán több lesz belőle... Amugy meg szerintem nem szép dolog kutakodni, szerintem ne tedd többet (miután megnyugodtál, hogy az óvszer nem cserélődik, nem használódik el, stb)
2014. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

Én normálisan rákérdeznék, hogy miért van nála.

A reakciójából úgyis tudnám, hogy igazat mond-e vagy mellébeszél.

2014. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ilyen fajta óvszert meg eletemben nem lattam, biztos, hogy nem velem használta el. Volt 2x kulfoldon nélkülem, mar az is megfordult a fejemben, h onnan van. A munka a meno táskájában volt, amit kizárólag munkaba hord maganal. Ezzel akar meg is lenne a valasz, de csak 1 kolléganője van (a tobbi pasi), es állítása szerint be se jon neki a csaj es stabil kapcsolatban el...
2014. júl. 7. 19:56
 9/42 anonim ***** válasza:
34%
Na, ezért nem turkálok se a férjem, de a barátaim, se a gyerekeim holmijában. Lehet, hogy van rá egy teljesen normális és ésszerű magyarázata, de innentől kezdve mondhat akármit, úgyis benned fog motoszkálni, hogy mi van, ha hazudik és mégis megcsal... Az teszi tönkre a kapcsolatokat, ha az ember nem hagy a másiknak saját teret.
2014. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Bocs, nem "menő" táska, hanem munkaba menő táska, amit csak oda hord. (telefon átírta). Igen, lehet, h lecheckolom kesobb valtozik-e a helyzet. Amugy nem szoktam a táskájába nyúlni, most is csak kerestem egy kulcsot. Azert is gondolom, h lehet, h mar a tavalyi balhé ota ott van, persze arra nem ad választ, h hol a tobbi a csomagbol...
2014. júl. 7. 20:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!