Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exfeleség "veri" a férjem?

Exfeleség "veri" a férjem?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha a tudomásotokra jutna, hogy a férjeteket felpofozta a volt felesége? Nagyon dühös vagyok, eddig nem merte elmondani. Lényegtelen, hogy mi okból találkoznak (gyerek nincs, más okból szükséges) akkor sokszor szídja, alázza a férjem, vita hevében volt már, hogy fel is pofozta (háromszor), pedig már házasok vagyunk. Férjem nagyon jámbor, jószívű, nagy darab ember, soha meg nem ütne senkit, de látom rajta, hogy nagyon bántja belül, de kifelé csak nevet rajta.

Ti "elbeszélgetnétek" az exével? Nem a stílusom, de ha előttem tenné ezt, biztos nem tudnám megállni, hogy neki ne ugorjak!

Ti mit tennétek?


2014. aug. 21. 23:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Talán ezt nem neked, hanem a férjednek kellene elintézni vele.
2014. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már többször beszélt emiatt vele, de mindíg is ilyen vérmérsékletü volt.
2014. aug. 21. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egyszer vágja orrba az asszonykát, legközelebb meggondolja, hogy megüsse e a férjedet.
2014. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Hat csinalna csak elottem....az tuti hogy ugy megrugdalnam hogy az intenziven lakna elete vegeig!!!!!
2014. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én "elbeszélgetnék" vele, ha már a férjem (már ne is haragudj) olyan pipogya, hogy nem bírja megvédeni magát, akár verbálisan porig alázni az exét. Adj neki! ;)
2014. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én azt csinálnám vele amit az én párom tett velem.

Megkért hogy hagyjam hátra a múltat.

Teljesen.

Ha a te párod szeret téged és ismered már valamennyire akkor csak rá tudod venni hogy a múltat hagyja maga mögött, akármilyen kedves stílusban, szerintem neked könnyen fog menni mert kedvesség árad a soraidból, még akkor is ha vitáitok is lehetnek

Te vagy a jelenje, ha az a nő tényleg a múlt akkor nem hagyd neki hogy találkozzon vele, egyáltalán miért találkoznak ha gyerek sincs?

Nem zárta le a múltat?

Én biztos nem beszélnék az exxel, csak csalódott lennék a saját férjemben mert múltbeli nőkkel akar találkozgatni.

Ha ő nem tudja lezárni magától, neked kell rásegíteni.

2014. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Kis igazi magyar gagyi szappanopera.
2014. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Bemutatkozott az átlag magyar család :)


Fogadni mernék, hogy egyikőtök sem diplomás, normál európai polgár.

2014. aug. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
18%
Elég baj, ha ilyen pipogya...
2014. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A párom exe is ilyen vérmérsékletű,ráadásul igen nagydarab,a párom viszont nem.Állandóan még a telefonba is mindig fenyegette,hogy megtépi,meg agyonveri :)) Mi ügyvédhez fordultunk,rajta keresztül folyik a kommunikáció az exel,már 3 éve.Sajnálom az ügyvédet mert sokat panaszkodik,hogy megint hallgathatja az ex hülyeségeit,de legalább őt nem fenyegeti.Persze 3 év alatt,állandóan próbálkozott,hívogatta a páromat,ha szám nélkül,és felvettük,akkor ahogy megszólalt le is tette párom a telefont,aztán fészbukon írogatott állandóan,ott letiltottuk,most van az,hogy pár hete csend van,és tényleg csak az ügyvédnek írogat.
2014. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!