Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exfeleség "veri" a férjem?

Exfeleség "veri" a férjem?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha a tudomásotokra jutna, hogy a férjeteket felpofozta a volt felesége? Nagyon dühös vagyok, eddig nem merte elmondani. Lényegtelen, hogy mi okból találkoznak (gyerek nincs, más okból szükséges) akkor sokszor szídja, alázza a férjem, vita hevében volt már, hogy fel is pofozta (háromszor), pedig már házasok vagyunk. Férjem nagyon jámbor, jószívű, nagy darab ember, soha meg nem ütne senkit, de látom rajta, hogy nagyon bántja belül, de kifelé csak nevet rajta.

Ti "elbeszélgetnétek" az exével? Nem a stílusom, de ha előttem tenné ezt, biztos nem tudnám megállni, hogy neki ne ugorjak!

Ti mit tennétek?


2014. aug. 21. 23:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszólni akarok,de mégis az lesz belőle... Ha ilyen nyúlbéla,hogy nem áll ki magáért,akkor meg is érdemli. Nem azt mondom,hogy pofozza szét a nőt,de nem hinném,hogy ne lehetne valahogy elkerülni,hogy a nő megüsse. Nehogymár még neked kelljen megvédeni őt nő létedre:D Jó,persze hogy zavar téged is,meg idegesít,de felnőtt férfiember,igazán a sarkára állhatna.
2014. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én SEMMIT sem tennék. A férjednek kellene rendre utasítania az exet, nem neked....
2014. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi feljelentés könnyű testi sértés miatt?


az rettentő gáz lenne, ha mint az anyja, odamennél rendet tenni helyette. Ezzel végleg egy tehetetlen kisgyerek szerepébe kényszerítenéd.

2014. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kell visszaütni sem neked, sem a férjednek, de ha a férjed nagydarab fickó, akkor fogja meg a kezét, és szorítsa le. Csak védje meg magát.
2014. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

8

Attól mert valaki diplomás, még lehet heves a természete. Nem tudom hogy jött neked ehhez a témához a diploma.

2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: én is pont erre gondoltam.


8-as azt írja:

"Bemutatkozott az átlag magyar család :)


Fogadni mernék, hogy egyikőtök sem diplomás, normál európai polgár."


Már eleve a normál szó... Mintha csak az számítana normálisnak aki diplomát csinál és mondjuk 30 éves koráig otthon ül.

Azokkal meg nem is kell törődni akik a valódi munkát végzik, pl asztalosok....?

El lehet filozofálgatni és önelégült képpel hátradőlni egy diplomával, de te attól még nem leszel több mint egy normális szakmával rendelkező ember.

Mitől lenne több egy mérnök egy normális kovácsnál pl?

Ha valakinek nincs a szíve meg az esze a helyén mint pl neked akkor az mehet a trutyiba, akárhány diplomával, az normális dolgot nem fog mondani csak veri mellét meg sznobul kicsit maximum, de ennyi, haszontalan, városi nyápic lehet aki a való életben nem találná fel magát.

2014. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!