Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a névnapom, és a...

Ma van a névnapom, és a családon kívül egy közösségi oldalon már sokan köszöntöttek. Mit csináljak, ha hazajön a férjem és elfelejt felköszönteni? Úgy érzem elfelejtette mint anyám és apám is.

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogják. Énis mindig ettől féltem,de nem fogják!

Egyébként miért felejtené el? Amúgy boldog névnapot. :)

2014. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit csinálj? Változtat bármin is az, hogy egy olyan napon, amikor több tízezer másik embernek is névnapja van, ami nem jelent semmit, csak egy hagyományt, felköszönt-e a férjed, vagy sem? Jobb/rosszabb lesz a kapcsolatotok a köszöntés függvényében?
2014. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátnődnek, hogy hívja fel a férjedet, és figyelmeztesse. Nem mindenki nézi a naptárat. Az más, ha a születésnapodról feledkeznek meg.
2014. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%

Már miért felejtené el??

Délelőtt 11 óra van... Van még hátra a napból 13 óra. Miért gondolod, hogy azért, mert eddig nem mondta, elfelejtette? Ez butaság. Ilyenen aggódni, komolyan...


Amúgy meg akkor se csinálj semmit.

2014. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én a fontosabb napokat beállítottam a telefonjába emlékeztetőnek :)

A nőnapot így is elfelejtette.

2014. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

az én párom a születésnapomat is elfelejti... sokszor azt se tudja pontosan hanyadika mert keveri :/ névnap ugyanez

ő ilyen nem tudok mit csinálni vele, különösebb ügyet nem csinálok belőle

2014. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

pasik ilyenek, meccseket jegyzik meg simábban..ez van, ez nem jelenti, hogy nem vagy neki fontos.

Én spec a közösségi odlalt kakilom le, nem is lehet írni üzifalamra, meg jelölést is felülbírálom. Így csak az ír, aki nem magát akarja reklámozni.

2014. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Uramisten, mekkora katasztrófa, ha valaki elfelejt egy névnapot!!, mi mar evek óta nem ünnepeljük. Semmi ertelme. Születésnap, karacsony, ennyi.
2014. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miért agyalsz olyanon, ami még meg sem történt?

Továbbá legyen ez életed legnagyobb problémája!

2014. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát mondd meg neki, hogy "kicsim, ma van a névnapom". És felköszönt. Aki dolgozik, annak minden nap egyforma. De tudhatnád, ha dolgozol.
2014. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!