Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen tapintatlan a férjem?

Miért ilyen tapintatlan a férjem?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiunk.Mikor várandós voltam anyósom azzal szekált,míg meg nem tudtuk a baba nemét,hogy nehogy lány legyen,mert annak nem örülne,az nem számít.Mikor megtudtuk uh-n,hogy kisfiunk lesz,a férjem a váróból szinte ordítva hívta fel anyósomat,hogy :"áll a ..ja a gyereknek!" Akartunk második babát,de méhen kívüli terhesség volt.A férjem utána közölte nem lesz több gyerek.Eleinte én is féltem a kockázattól,idő kellett kiheverni is.A kisfiunk ahogy nő egyre akaratosabb,nagyobb hisztik is voltak,vannak.Ha felhoztam,hogy beszéljünk a tesóról,a férjem kategorikusan szinte leordított,hogy nem.Most pedig 3-4 hónapja többször megbántott.3 ismerősünknél is született második baba,kislányok.Tegnap már el is sírtam magam.Közölte,hogy milyen jó a haverjának,mert lánya is van,és azok apásak./Megjegyzem a kisfiunkkal nem soakt foglakozott 3 évig,de az utóbbi időben ez kezd változni./Meg egyre több az ilyen megjegyzés,hogy ha lánya lenne...stb.Nagyon fáj :(
2014. aug. 9. 23:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyennek ne szülj több gyereket szerintem.

17/f

2014. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

"Miért ilyen tapintatlan a férjem?"


Mert egy bunkò.

2014. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Bár vágyom rá,hogy még legyen,de ahogy Te is írod,az eszem azt mondja,hogy NEM.
2014. aug. 9. 23:56
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Verd orrba egy mirelit csirkével :)
2014. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
8%
Ebben mi a tapintatlansag?
2014. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
A férjed egy segg fej. Ha anyós így mondta,h csak az számít, mi volt a férjed reakciója? Mert ezt még elment mondjuk a háború idején talán,de h a 20. században.. Én ha ilyen kijelentéssel találkoznák min. az lenne a véleményem,h primitív.
2014. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Nem veszed észre, hogy egy bunkó tapintatlan emberhez mentél hozzá?

Csak a leírásodból vetted ezt észre, vagy a közös élet más területén is.

Aki a váróteremből ordítva telefonál, "áll a ..ja a gyereknek!"


vagy


"A férjem utána közölte nem lesz több gyerek."


és


"Közölte,hogy milyen jó a haverjának,mert lánya is van,és azok apásak"

Nem értem a kérdésedet. Milyen viselkedést vársz egy ilyen leszűkült gondolkodású embertől?

2014. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
21. században ,bocsánat:)
2014. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%

4-es!

Sírok :D 😂😂😂😂

Egy mirelit csirkével:D

2014. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy hülye.
2014. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!