Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hinnétek azt, hogy megcsal...

Nem hinnétek azt, hogy megcsal, ezek alapján?

Figyelt kérdés

Egyre "érdekesebb" a kapcsolatunk. November elejétől december elejéig szinte nem volt semmilyen nemi kapcsolatunk, mert a párom "fáradt volt". Aztán ahogy jött a Mikulás, hirtelen megváltozott minden. Elkezdett kedveskedni, volt nemi életünk, azt hittem minden oké. (Napközben szerelmi vallomások sms-ben, 2 naponta egy szál vörös rózsa, pénteken vacsorázni vitt, szombaton moziba) Két hete ismét sz*r minden.

Január 4.-én elment dolgozni, délután 5kor hazaért. Meleg étel várta, mondtam hogy amíg megkajál, csinálok neki forró fürdőt, megmasszírozom. Így is történt. Fürdés után felöltözött, majd hívta valaki telefonon. Kiment a szobából telefonálni. Jó 10-12 perc után visszajött, majd felöltözött, hogy ő elmegy. Kérdeztem, ugyan hova, semmi válasz. Múlthéten minden hétköznap ez ment, hazajött enni, lezuhanyozott, majd elment. Hétvégén meg belebújt a laptopba, hozzá sem lehetett szólni. Annyit láttam, hogy msn-ezik, de nem érdekelt kivel. Megnéztem a telefonját, hogy ki hívta (érdekelt, és ő nem mondta el!), de kitörölte a bejövő híváslistát.

A héten is hasonló a helyzet. Most nem 5kor, hanem fél7 után ér haza. Megkérdeztem hol volt, annyi választ kaptam, hogy dolga volt. Kérdeztem mi a baj, beszéljük meg. Ha már nem szeret, mondja meg, zárjuk le, de ez a bizonytalanság szörnyű. Én nagyon szeretem, és nem tudom mi történt vele az elmúlt két hétben. Azt hittem, a munkahelye miatt ideges, így nem akartam vele veszekedni.

Ma korán hazajött, ismét meleg étel várta, de meg sem kóstolta. Rendelt magának pizzát, vett magához ásványvizet, és bezárkózott a kisszobába (vendégszobának használjuk). Bekopogtam, azt mondta most hagyjam, szarul van. Hát jó, én hagyom.

Csak nem tudok másra gondolni, mint hogy megcsal, és most bántja a lelkiismeret. Nem tudom, később beszéljek-e vele. És mit tegyek, ha nem alszik velem?


Mellesleg februárban lesz a születésnapom. Egyik barátnőm azt mondta, lehet hogy arra szervez valami meglepetés bulit. De akkor miért ilyen rideg, közömbös?! Segítsetek.

24L


2010. jan. 15. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Hát ez durva :( Pizzát rendel miközben főzöl neki, hát én biztosan a fejére borítottam volna, meg mi az hogy nem szól hozzád meg hasonlók. Én már régen sírtam volna előtte, annyira megbántódtam volna :( Nagyon sajnálom, én arra tippelek, hogy megcsal :( Sajnálom :(
2010. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
100%
én is a megcsalasra tippelek...vagy valamijen turos ugyre..de nagyon durva amiket csinal.menj be hozza,es igen is vond kerdore.ha nem valaszol,vagy leraz,mond meg neki,hogy vagy ertelmes valaszt ad a fura dolgaira,vagy csinaljon amit akar mert te elhagyod.(tudom nem konnyu,de valamit tenned kell)hatha bevall valamit...ha dulore juttok majd ertesits rola:)
2010. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura hogy ma korán haza jött, nem lehet hogy kirugták? Csak mondjuk nem mondja el neked.


Vagy van valakije vagy idióta vagy kirugták.

2010. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:

A korán azt jelenti, hogy fél5kor. Gondolom elengedték fél órával előbb.

Kétségbe vagyok esve, és a sírás nem segít. :( Nem tudom, érdemes-e szóba állnom vele.

2010. jan. 15. 18:58
 5/100 anonim ***** válasza:
100%
18:56os vagyok.szerintem tenned kene valamit.vagy egyszeruen menj el ottholrol,de ne szolj neki,ne is mond hogy hova(baratno,vasarolni stb..)ha megjossz es megkerdi hol voltal,mond neki h a dolgodon.csak le esik neki..
2010. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 A kérdező kommentje:

Elment zuhanyozni. Bementem a szobába, néztem a telefonját, ki hívta, kit hívott ő stb. Csak a munkatársai. Néztem az sms-eket, egy hölgynek írt, hogy "Nyugodj meg, nem lesz semmi gond. Megígérem."

A nő meg válaszolt, hogy: "Köszönöm, és bízom benned!"

2010. jan. 15. 19:05
 7/100 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megcsal/megcsalt!próbálj vele beszélni!Remélem más oka van a dolognak,de nem úgy tűnik.Mióta vagytok 1ütt?

22/L

2010. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 A kérdező kommentje:
3 éve, és 1 éve lakunk együtt.
2010. jan. 15. 19:08
 9/100 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...lehet felcsinalta a csajt.
2010. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom én az első vagyok :(:( Iszonyúan :(:( Szerintem is megcsal :( Én biztosan kérdőre vonnám :(:(
2010. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!