Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hinnétek ennek a...

Mennyire hinnétek ennek a férfinek?

Figyelt kérdés

Valamivel több,mint egy éve ismerem,és kb. 3 hete kerültünk közelebbi viszonyba.Már egy ideje kölcsönös volt a vonzalom,de most kezd alakulgatni a dolog. Nekem van egy fiam,akit szintén ismer.

A lényeg az, hogy már kimondta,hogy szerelmes belém (ilyen rövid idő után),illetve beszélt a fiamról is,hogy neki nem jelentene gondot,ha esetleg Ő is nevelné...stb. Én is azt érzem,hogy Ő kell nekem,illetve egy nagyon rendes embernek ismertem meg,mielőtt leszállt volna a lila köd,de félek,hogy most nem tudok reálisan látni,és csalódni nem akarok.

Ismerem a volt barátnőjét,aki soha egy rossz szót nem mondott róla,de ez gondolom nem elég bizonyosság.

Félek a csalódástól,de attól is,hogy elszalasztom életem szerelmét,mert most ezt érzem...Köszönöm,ha válaszoltok!!!


2011. szept. 28. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire félsz, sose lesz kapcsolatod. Szerintem ideális a partner.
2011. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bánomisén ***** válasza:
100%
Az, hogy közelebbi viszonyba kerültetek, nem jelenti, hogy azonnal el kell köteleznetek magatokat egy életre. Ismerkedjetek, csináljatok programokat, érezzétek jól magatokat, aztán majd idővel kialakul, hogy hogyan tovább.
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 MarySue ***** válasza:
Ha eddig nem volt vele baj, szerintem ezután se lesz. És ha esetleg mégsem működik a dolog, még mindig mondhatod azt, hogy goodbye! Ne félj, biztos tök jó lesz :)
2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Inkább azt bánd amit megtettél, mint azt, amit nem tettél meg!

Miért ne lehetne hinni Neki? Próbáld meg, és meglátod mi lesz! Végtére is nem azt kérte, hogy menj hozzá feleségül! Nem kell elkapkodni semmit, csak szépen lassan haladjatok előre, együtt!

2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én is azt gondoltam anno, hogy ááá ilyen hamar szerelmes belém? tuti hazudik, lassan 5 éve ennek és boldogan élünk, persze nem mindig van így, szerintem adj egy esélyt neki
2011. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz pár év múlva a kapcsolatból azt nem lehet előre megjósolni. Így erre a kérdésre válaszolni sem lehet.

Úgy gondolom egy jó működő kapcsolathoz mindkét félre szükség van. Hogy megtalálják azt a középutat ami tartóssá teszi a kapcsolatot. A szerelem egy idő után elmúlik, van úgy hogy úgy érezzük ellaposodott a kapcsolatunk... Mégis a türelem, egymás tisztelete, megbecsülése olyan kulcsfontosságú erények amik annak ellenére, hogy ellaposodottnak érezzük a kapcsolatunkat is meggátolják az embert abban, hogy megfutamodjon a problémák elől és megoldást keressen a kapcsolat helyreállításában.

2011. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt hittem, legalább adott valami okot a bizalmatlanságodra.
2011. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor ne akarj kapcsit mert végülis akkor mindenkinél ezt érzed, jól mondja az első
2011. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is vártam a csattanót a végén
2011. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg együtt milyen. Hogy jönnek ki a gyerekkel stb. Biztos jó lesz. Most annak van az ideje, hogy belevágj a kapcsolatba. Idővel minden kiderül. S később nem kell azon rágódni, mi lett volna, ha akkor összejövünk? Sok boldogságot.
2011. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!