Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, ti együtt mentek...

Párok, ti együtt mentek szórakozni vagy külön?

Figyelt kérdés

A pasimnak vannak olyan haverjai akiket én nem ismerek és ő néha elmegy velük iszogatni. Azt hittem ezzel eddig minden rendben van, de ismerőseim többen is mondták, hogy miért engedem el egyedül. Na jó igaz, hogy én nem engedem el, mivel nem kell engedélyt kérnie azt tesz amit jónak lát, nem szólok érte ha el akar menni. Nekem is vannak ismerőseim, akikkel elmenjek. Csak az van, hogy én nem szoktam nélküle, ha neki nincs kedve akkor vele maradok, de nem várom el, hogy ő ne menjen a barátaival.


Szerintetek is furi, hogy nélkülem szórakozik a gyerekkori barátaival?



2014. aug. 24. 01:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkabb azok az ismeroseid furak akik azt mondjak hogy miert engeded el. Gondolom ok magukbol indulnak ki ha ekkora a bizalom a masik irant.

mi hol kulon megyunk, hol egyutt. Engem pl nem vonz a balaton sound, oda is siman elmehet a parom a baratnoivel, de volt hogy mi mentunk el csak fiuk egy meccsre kulfoldre.

2014. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

ja ez meg a másik, hogy ha 'elengeded' akkor csak akkor ha csak lányokkal van, vagy ha vegyesen?

Engem nem különösebben zavar, ha lányokkal is találkozik, tudom, hogy semmit nem csinál, ha meg akarna akkor megmondaná, hogy na akkor mi végeztünk...

2014. aug. 24. 01:30
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, milyen jogon szólnak bele az ismerősök/barátok/rokonok egy párkapcsolat működésébe...

Ha te nem szeretnél nélküle szórakozni, ne tedd. Ha ő szeretne, tegye. Engedélyt nem kell kérnie, de neked sem kellene, hiszen nem egymás tulajdonai vagytok, hanem egymás társai. :)

Nálunk ez úgy működik, hogy megyünk külön-külön is, de együtt is. Néha olyan programokra is elkísérjük egymást, ami abszolút nem érdekli a másikat, de mégis tök jó együtt és pár órát csak ki lehet bírni bármilyen programon... :)

2014. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A nemek keveredése szintén nem lehet probléma. Alapvető bizalom kérdése az egész... :) Ha meg akar csalni, társaságán kívül is megteszi, ha nem, akkor meg ismerőssel sem.
2014. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy jó kérdés. Alkalmak válogatják. Én biztos, hogy nem engedném el a barátnőm egyedül, nem a bizalom itt a kérdés, hanem ha ott együtt vagyunk, akkor az is egy közös élmény. Nem értem, miért kéne pároknak külön szórakozni. Ha át akar menni a barátnőjéhez kávézni, menjen. Tök mindegy, mit csinál napközben. Na de bulizni, meg este? Az a ti időtök, ha a barátnőivel akar elmenni, akkor beülnek egy plázába vagy kávézóba délután. De ha koncertre a kedvenc fellépőjére, az is rendben van. Én nem járok bulizni, de ha elmennék, biztos vinném a barátnőm.
2014. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Mi együtt megyünk,bár még csak egy éve vagyunk együtt és nagy a szerelem.Leginkább kettesben szeretünk lenni.
2014. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Megyünk együtt is, külön is. Ebből soha nem volt gond közöttünk. Férjem össze-vissza dolgozik, így sokszor amikor egy jó koncert van, akkor nem tud jönni, így megyek én a barátnőimmel, de.már.fordított esetre is volt példa.
2014. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. És soha fel sem merült bennünk, hogy ne engedjük el a másikat. Milyen jogon tiltanánk meg egymásnak bármit is.
2014. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 éve vagyunk együtt, és szoktunk külön is menni és együtt is. Szombaton pl. együtt voltunk.

Előtte én voltam a barátnőimmel, ő a haverjaival.

2014. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Legutobb pl. a legjobb baratommal voltam moziban, mert a felesegem nem szereti a sci-fit.
2014. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!