Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, ti együtt mentek...

Párok, ti együtt mentek szórakozni vagy külön?

Figyelt kérdés

A pasimnak vannak olyan haverjai akiket én nem ismerek és ő néha elmegy velük iszogatni. Azt hittem ezzel eddig minden rendben van, de ismerőseim többen is mondták, hogy miért engedem el egyedül. Na jó igaz, hogy én nem engedem el, mivel nem kell engedélyt kérnie azt tesz amit jónak lát, nem szólok érte ha el akar menni. Nekem is vannak ismerőseim, akikkel elmenjek. Csak az van, hogy én nem szoktam nélküle, ha neki nincs kedve akkor vele maradok, de nem várom el, hogy ő ne menjen a barátaival.


Szerintetek is furi, hogy nélkülem szórakozik a gyerekkori barátaival?



2014. aug. 24. 01:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A válaszaitokból nagyrészt azt szűröm le hogy együtt mentek, de ha mégis külön mentek akkor azt a férfiak a fiú haverjaikkal a lányok meg a barátnőikkel.


Ez érthető, nekem viszont nincsenek barátnőim :\ csak barátaim, meg a pasik párjai ugye, de azokat meg nem mindég látom...

2014. aug. 24. 09:38
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

M is van, hogy együtt, van, hogy külön megyünk. Párom társaságában jórészt párok vannak, én ide csöppentem bele, aztán szoktunk sok programot hatosban-nyolcasban szervezni, pl. a szilvesztereket mindig együtt töltjük, de idén nyaralni is voltunk 5 napot.

Nekem jórészt lány barátaim vannak, akiknek hol van párjuk, hol nincsen, meg hát érthető, hogy nem vágyik a barátom olyan közegbe, ahol ott van 8 lány, ő meg egyedül idegen fiú.

Szóval barátnőzni egyedül szoktam. Ő pedig munka után néha elmegy beülni valahová a többiekkel, akiket meg én nem ismerek (még :) ). Aztán van, hogy együtt megyünk el, ezzel a közös társasággal valahová, de olyan is van, hogy ők kanbulit tartanak, és mindenki otthon hagyja a párját.


Szóval elég vegyes, van külön társaság is, közös is, de ebből sosem volt problémánk.

2014. aug. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi idősebbek vagyunk, vagyis én 27, ő 33, mindketten elvégeztünk pár egyetemet, dolgoztunk már néhány helyen, ergó nagyon sok külön ismerősi körünk van. Legalább 5 különféle csapat van, együtt heti egyszer járunk el, másokkal meg szintén heti egyszer külön-külön.


Én nem ismerem az ő haverjait, ő sem az enyémeket. Ha van egy koncert, oda együtt megyünk, valamelyikünk társaságával. De a szétcsapós estéket nem együtt szoktuk tölteni a belvárosban:)


27l

2014. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem teljesen természetes, hogy egy férfi elmegy a haverjaival iszogatni, ahogy egy nő is a barátnőivel plázázni meg koktélozni. Most képzeld el, hogy elmész a 3 legjobb barátnőddel és esetleg szóba kerülnek ilyen témák, hogy hüvelygomba, rendszertelen menstruáció, a barátod meg ott feszeng, hogy most mi van :D jó ez eléggé kisarkított példa, de az embernek kell hagyni annyi szabadságot, hogy a férfi/női dolgait a barátaival/barátnőivel meg tudja tárgyalni.

A kérdésre válaszolva, mi megyünk együtt is, meg külön is.

2014. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, és kérdező, mindkettőnknél vegyes a társaság, de szerintem az alap bizalom nincs meg ÖNMAGÁBAN abban az emberben, aki egyáltalán észreveszi, hogy a társaságban a nők mások, mint a férfiak. Én csak emberekként tekintek rájuk:)
2014. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Ha csak a csajokkalé megyünk akkor egyedül megyek, ha jönnek a pasik is, akkor természetesen viszem őt is. Ő nem nagyon haverozós típus, 2 haverja van, akihez néha átmegy, iszogatnak, játszanak, oda nem szoktam menni, mert engem untat.
2014. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%

Együtt is, külön is.


Múlthét pl. egyedül volt koncerten, én pedig el is vittem és mentem érte, hogy ne kelljen buszoznia, se vezetnie és ihasson:).


2 hét múlva együtt megyünk házibuliba. Jövő hét én egyedül megyek bulizni a barátaimmal. Szóval elég változó.

2014. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasi barátaim vannak,évek óta,jól kialakult társaság,néha összejárunk borozgatni/sörözgetni. Jó,időközben csatlakoztak lányok,ugye a haverok barátnői:) Na szóval... Ebbe a társaságba nem szándékozom vinni a pasimat,mert nem egy stílus,nem érezné jól magát,túl sok a bennfentes poén,nem is értené szerintem hogy miről beszélünk,ez meg szerintem rosszulesne neki. El szokott engedni:) Ő is elmegy nélkülem bulizni,igaz,neki inkább fiúbarátai vannak.


Régebben volt ebből konfliktus,mert nem hitte el,hogy ezek a fiúhaverok nem akarnak tőlem semmit,de szerencsére 3 év után sikerült meggyőznöm róla,hogy ha 10 év alatt egyikőjük se kezdett ki velem,akkor szerintem már nincs min aggódni:D

2014. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon élvezzük egymás társaságát, jobban, mint a haverokét, ezért mi elsősorban együtt szeretünk szórakozni, vagy együtt, barátokkal. "Bulizni" nem nagyon járunk, nem vagyunk már tinik, maximum házibulikba, kerti partikra.

A haverokkal való sörözést meg egyikünk sem preferálja, de még a haverjaink, barátaink sem.


Ez nem arról szól, hogy "elengedjük", vagy nem a másikat. Önálló emberek vagyunk, nem kell engedélyt kérnünk senkitől, ha valahova el akarunk menni. Teljes szabadságot adunk ebben egymásnak, mégsem igényeljük a külön bulikat. Valahogy nem az igazi az a szórakozás, az öröm, amit nem oszthatunk meg egymással.


Olyan van természetesen, hogy kettesben találkozunk egy-egy jó baráttal, rokonnal egy-egy jó kis beszélgetés erejéig, de a külön szórakozás nem hiányzik.

2014. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!