Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehezebb egyedül boldogulni?

Nehezebb egyedül boldogulni?

Figyelt kérdés

(Az egyedül arra vonatkozik , hogy nincs párom.) Ha igen mennyivel , miért ? Lassabban lehet élérni a céljaimat?

230.000 keresek havonta , és 25 vagyok.


2010. jan. 15. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Én a saját példám alapján mondom, hogy egyedül sokkal könnyebb. Persze ez egyéntől függ, kinek milyen a személyisége. Én pár mellett semmire nem megyek, utazgatni akarok, a távolságot meg nemigen bírja ki a kapcsolat, és a vágyakozás is csak nyűg. Ilyen jövedelemmel tiéd a világ. Én fészket raktam magamnak, mindenem megvan, és már volt benne lakó, de nem jutottam előrébb. És ő se. De ez csak az én véleményem. Egyeseknek gazdaságilag jobban megéri összeköltözni, de szakításkor jön az osztozkodás, ki vigye a tévét, ülőgarnitúrát stb.

Ha nem ugyanazok a terveitek, az is okozhat némi gondot. Tegyük fel ő el akar menni foci vb-re (vagy tök mindegy), te meg inkább felújítanád a fürdőt, de a kettő együtt nem megy... na ezek ilyen légből kapott gondolatok voltak. Segítettem?

25/l

2010. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyiből, ha ez nettó, boldogulsz egyedül.Bár attól függ, hol élsz. Albérlet, saját lakás, esetleg ház.Meg hogy milyen céljaid vannak. sokan élnek pár nélkül, csak a megélhetés miatt párt keresni, hát az elég gáz szerintem.
2010. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül vagyok 95E-t hoztam haza ebben a hónapban. 68E a törlesztőm. Szerinted? Igen, így nehéz egyedül boldogulni. Ha nincs, vagy kevés törlesztésű hiteled van, akkor tök jól élhetsz. Igen, lassabban éred el a céljaidat.Bár ha ketten vagytok, akkor az már közös cél. De ha a másik félnek is van egy másik célja, akkor sztem az egyik háttérbe szorul.
2010. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán boldogulsz és haladni is fogsz ennyi keresetből. De hol lehet ilyen fiatalon ennyit keresni????
2010. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzből egyedül vígan meglehet élni.Sok gyerekes család kevesebből is megél.

De ez attól is függ,hogy milyen igényeid vannak.Ha márkás cuccokat kedveled,extra helyen akarsz üdülni stb,akkor nem tudsz félretenni a céljaid megvalósítására.

2010. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. társsal lenne nehezebb boldogulni, mert olyan a természetem, hogy nem viselek el magam mellett egy valakit hosszabb ideig, cserélgetni meg nem akarom a pasikat, mint az alsóneműt, meg amúgy se igényelem annyira, hogy legyen élettársam/férjem. Tehát csak attól függ, milyen a természeted.
2010. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi keresettel,ilyen korban fel sem tennék ilyen kérdést.Én most sokadjára vagyok munkanélküli de ha belegebedtem se tudtam soha olyan állást kifogni ami 80 000-nél többet fizettet volna mégis megvoltam kibuliztam valahogy a fontos dolgokat.Társsal csak akkor boldogulsz ha jól megnézed kivel jössz össze és ha teljes az összhang akkor sokkal jobb.Ki ne vágyna szeretetre megértésre törődésre egy normális kapcsolat nem a pénzről szól egyébként igen!sokkal könnyebb bármit elviselni és előbbre jutni ha van melletted egy szerető társ.
2010. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hittem fordítva lesz , egyébként csoportvezető vagyok egy bankba.

Megtakarítani nem szoktam , hanem ha van elég pénzem akkor azt befektetem az éppen aktuális dolgokba.

Egyébként férfi vagyok.

2010. jan. 15. 21:44
 9/16 anonim ***** válasza:

na ez jó kérdés.


általában a boldogulni szót akkor hazsnáljuk, ha azt értjük alatta, hoyg kifizetni minden számlát , elutazni valahová pihanni, megbeszélni mindent stb.

Csakhoyg odaírtad a keresetedet. Látod mindenki azt írja... ennyivel?? anná, hoyg jó egyedül.

a legtöbbünk azért választ valakit, hoyg ne egydül nyögjön.

élvezd, hoyg van mit a tejbe aprítanod, de azért ne gubózz be, hiszen ha családot szeretnél csak kell egy apa.

de legalább nem az hajt majd, hoyg pénzes pasi legyen.

2010. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Egy normális férfival együtt jobban lehet boldogulni egy olyannal aki eltartatja magát, alkoholista stb... meg nem.
2010. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!