Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férj, társ nélküli kismamák,...

Férj, társ nélküli kismamák, féltek-e mi lesz szülés után? _Képesek leszünke boldogulni egyedül a babával s a vele járó gondokkal? (36hetes gyászoló kismama vagyok)

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom és fogadd részvétem és kívánom, hogy legyen erőd mindenhez ami rád és rátok vár.

Tudom nem a kérdésre válaszoltam, de már a kérdésed is megríkatott.

2009. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fogadd őszinte részvétem, kívánom, hogy a születendő gyermeked betöltse az űrt a szívedbe és sok erőt a felneveléséhez.

A sogornőm is egyedül maradt két picivel, elég jól boldogulnak, de azért a családra mindig támaszkodhat.

2009. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom ami veled tortent reszvetem es kitartas sok erot es minden jot nektek!

Remelem azert van aki segitsen neked van melleted valaki jaaj istenem annyira sajnalak!

kitartas mar nem sok van hatra es meglathatod a picidet,konnyu szulest neked!

2009. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sikerülni fog a bodogulás, ne félj emiatt. Anyukám három gyerekkel marad egyedül ugy, hogy a legkisebb hugom akkor született, amiko az édesapám meghalt - nehezen ugyan, de neki is sikerült minket felnevelni, ketten diplomát szereztünk, a kicsinek is van érettségije.
2009. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Együtt érzek veled, nekem édesanyám halt meg nemrég. Együtt is laktunk, szóval őt látom mindenhol, és én is nagyon félek, mert eddig számíthattam rá, itt volt, segített mindenben, tanácsokkal, bármikor beszélhettem vele.

És persze a háztartást is együtt csináltuk. A férjem 4-től dolgozni megy, itthon leszek teljesen egyedül a fiammal, a gyász közepén. Félek én is. De fel a fejjel, menni fog, elvégre nők vagyunk, mindent meg tudunk oldani. Erősek vagyunk. Legalábbis nagyon remélem:(

2009. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én 33 hetes várandós vagyok és nincs két hete hogy a férjemet temettük. A kislányunk 15,5 hónapos.

Még túl friss a gyász, letompít mindent, megbénít. Biztos hogy baromi nehéz lesz... de van kiért harcolni és mindent kibírni, így hát bírni KELL, muszáj!!!!!!


De a kérdésedre válaszolva : igen, nagyon félek. De majdcsak lesz valahogy.


Kívánok neked könnyű szülést és örömteli babázást, a kicsinek pedig szerencsés és boldog életet! Biztos vagyok benne, hogy nagyszerű anyuka leszel! Bízz magadban és a picurkádban, a többit meghozza az élet...

2009. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, lányok, nagyon nagyon sajnálom !! hol vannak ehhez képest az én gondjaim, ezek az igazi tragédiák...

Igen képes leszel!!! Muszáj!!! Az a kis élet erőt fog adni hidd el! lesznek nehéz pillanatok, de Ő mindent megér! Nagyon nagyon sok erőt kívánok!

2009. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mind a ketten fogadjátok őszinte részvétemet!

Sokan el sem tudják képzelni mi az igazi tragédia.

Mikor kicsi voltam, 6 éves, nekem akkor halt meg az apukám, és az anyukám terhes volt a húgommal.

Apukám június 25.-én halt meg, és a húgom július 8.-án született. Anyukám egy éjszaka alatt megőszült, és ha nem látom akkor én sem hiszem el.

Felnevelt négyünket.Persze nem volt eleinte könnyű neki, de csak sikerült. Ennek már 21 éve. Nehéz lehet feldolgozni az ilyet. El képzelni sem merem magam egy ilyen helyzetben.

Sok erőt,egészséget,kitartást kívánok nektek. Remélem túl tudtok jutni ezen a szörnyű időszakon, és megtaláljátok a boldogságot!


29 hetes km.

2009. dec. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 5 hetes terhes voltam, amikor az élettársam meghalt autóbalesetben. A terhességről még tudott, aznap voltunk együtt a nőgyógyásznál. December 24-én megszületett a kislányunk, már vasárnap óta itthon vagyunk. Igen, féltem és még most is félek, hogy mi lesz, a tapasztalatlanságom miatt is. Próbáltam előre kigondolni, hogy mit hogy lenne a legcélszerűbb csinálni, az biztos, hogy mindent gondosan meg kell majd szervezni. Állandó segítségem nincs, de a párom anyukája amilyen gyakran csak tud, jön hozzám, habár nem lakik túl közel. Úgy gondolom, nekem lelkileg volt időm rákészülni, hogy mindent egyedül kell megoldanom, vinnem kell mindenhova a babát, kutyát sétáltatni, bevásárolni, ügyintézni, stb.

Nem volt vészes az első pár nap, ez már a 4. itthon, sokkal rosszabbra számítottam, hogy bepánikolok, és hogy nem tudok megbirkózni a feladattal, de eddig elég simán megy. Persze a java még csak most jön!

Kitartást kívánok neked, a baba biztos enyhít majd a fájdalmadon, és boldogságot visz az életedbe!

2009. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindannyiótoknak: Őszinte részvétem. ÉS kitartás, büszke vagyok rátok :-) biztos, hogy bírni fogod. Ha egy tanácsot adhatok, ha meg tudod oldani, rendelj kaját az első időkben, vagy kérj meg valakit, hogy főzzön 1 adaggal többet, hogy neked ne kelljen, mert nem nagyon lesz rá időd, és enned pedig kell rendesen. Amikor a babád alszik, aludj te is, hogy erőt gyűjthess, és ne foglalkozz se házimunkával, se mással, csak magatokkal, és a pihenéssel ,amennyire teheted. Nagyon ügyes leszel, és a kisbabádban ott lesz a szerelmed is :-) Ti HÁRMASBAN megoldjátok :-)
2010. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!