Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy ismerősötök azt mondaná, hogy a fiad lefeküdt a mostoha anyjával?

Figyelt kérdés
a fiú 18, a nő 31 éves
2010. jan. 16. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez így túl kevés információ.
2010. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
megdugnám
2010. jan. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nekem is feltünt, hogy sokat viccelődnek egymással, sokat beszélgetnek és stb...

a fiam egyébként is a "lányok kedvence" fiatal kora ellenére elég sok barátnője volt már.


én reggel 5kor indulok itthonról és este 8kürül érek haza, igy nem tudom mi megy otthon egésznap mikor egyedül vannak...


elöször egy szomszéd szólt, hogy látta hogy a fiam a mostoha anyja fenekét fogdossa az udvaron...

ez még augusztusban történt, nem nagyon hittem el a dolgot, nem is foglalkoztam vele.


de most január elején egy régi ismerősöm is azt mondta, hogy "túl jóban vannak"


számomra is válik egyértelművé, hogy ezek tényleg nem kamu vádak...


de eddig még nem szóltam... mit kéne tennem? kérdezzek rá?

2010. jan. 16. 02:45
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

te vagy az apa?

hát komolyan ha otthon sem vagy sose én megértem őket. ez milyen gyereknevelés meg milyen élet hogy ott sem vagy velük egész nap?

és hogy mit tehetsz... összehívod őket és mérgesen kitálalsz hogy mindent tudsz, vallják be miért csinálják ezt veled, hogy lehetnek ilyenek... mittudomén. vagy szervezel egy programot 3asban amit lemondasz telefonon ha már ott vannak, és leskelődsz utánuk hogy mit csinálnak nélküled. jobbat nem tudok.

2010. jan. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"...de eddig még nem szóltam... mit kéne tennem? kérdezzek rá?..."


Ugyis tagadná mindkettő. Ennek úgy van értelme ha cáfolhatatlan bizonyíték van rá.


Na de most őszintén ha már dugástól független felmerül bennem, hogy fiam és mostoha anyja összemelegedett, ami átlépi a józan határt, akkor asszony repül (fiad védelmében), a fiadnak meg egy jelzés értékű atyai pofon (mondom ezt úgy hogy fiaimra eddig sose emeltem kezet eddig) és egy alapos beszélgetés, amit nem felejt.


Már ha a fiad számít valamit ebben az ügyben...

2010. jan. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hopsz. :((( Először bizonyosodj meg róla, a szomszédok rosszindulatúak is lehetnek, lehet nincs más dolguk, mint egymás kertjébe leselkedni és rágalmakat terjeszteni. De ha igazak a vádak, szakítanék a nővel. Amúgy a fiad sem ártatlan, de kis mentség lehet a fiatalsága. De, ha szeretik a lányok, miért pont a mostohaanyja? Ennyi esze lehetne.
2010. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha beigazolódik, a helyedben azonnal elválnék. ez túllép minden határt, nem elfogadható, és nem megbocsájtható.
2010. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hé,mrs robinson....
2010. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elmennék a MÁÚNIKA SHOWba hahahahahah ot szokás az ilyen antiszociális családi dolgokat megbeszélni lol
2010. jan. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
!!!! ott,nem ot !!! bocs :)
2010. jan. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!