Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha nektek...

Mit csinálnátok ha nektek ilyen lenne a fiatok, mint ennek a kérdezőnek?

2011. okt. 27. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Semmit. Én meg fiús lány voltam, kb 8 évesen bejelentettem, hogy amint nagykorú leszek, átműtetem magam. Anyámékat az infarktus kerülgette, de nem mondtak semmit. Aztán 13-14 évesen kinőttem, mert elkezdtek érdekelni a fiúk.

Megnövesztettem a hajam, megtanultam sminkelni, nőiesen öltözködni.

A gondolkodásmódom a mai napig férfias, de ez inkább előnyömre, mint hátrányomra válik.

2011. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Persze aggódnék, hogy van-e bármi gond, de még csak 8 éves, illetve már idősebb, ezt simán kinőheti, ráadásul lánytestvére van,gondolom azért kezdett el az ő játékaival játszani, mert az a testvéréé és nem az övé.

Ő még egy gyerek.

2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyü helyzet. Mondom én, 3 gyermekem van, eddig nincs ilyen problémánk, de megpróbálom elképzelni a helyzetet. Én teljesen melléállnék, és támogatnám, hogy megtalálja a személyiségét/ szexualitását. Láttam már a helyzetröl egy filmet, nem tudom mia a címe, de nagyon jó volt, folyamatosan potyogtak a könnyeim rajta.
2011. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám nem korlátozni, de egy határ azért lenne... mondjuk lányruhában nem engedném kimenni az utcára. Nemcsak azért, mert az milyen undorító stb., hanem azért is, mert annál nagyobb trauma egy gyereknek nincs, ha mki kiröhögi, egész életre szóló sérüléseket szerezhet. Meg azért egy ideig próbálnám fiúsabb ruhákba öltöztetni, azt venni neki-aztán ahogy telik az idő, látni fogom rajta, hogy rosszul érzi-e magát a bőrében azokban a cuccokban, amiket ráadok. 15-16 éves kora után meg sztem van annyira fejlett vkinek az ítélőképessége, hogy eldöntse, tényleg meleg-e esetleg (most nem arról beszélek, amikor vki a divat miatt kavar a saját nemével, hanem tényleg ha már évek óta látszik)... nekem semmi bajom sincs velük, elfogadnám.
2011. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eszta41 ***** válasza:

Számomra egyértelmű, hogy nincs és nem is volt előtte férfi(példa)kép. Változtatni soha nem késő. És minél több fiús programot kell neki felkínálni a babázás helyett.

Semmiképpen nem szabad megbántani, megjegyzéseket tenni. De terelgetni kell a férfiasság útjára. Esetleg szakember segítségét kérném. Nem orvoshoz vinném!!! csak ötleteket kérnék, milyen programot csináljak neki, hogy változtassak az öltözetén stb.

2011. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tennék, nem kell minden kisfiúnak lövöldözős minimacsónak lennie. Persze bevallom, a rózsaszín bugyik iránti érdeklődésért nem dicsérném meg, ez még liberálisként is sok lenne - de nem is szégyeníteném meg, bíznék benne, hogy még csak gyerek, és majd kialakul egy arany középút. Ha kislányom lenne, akkor is azt szeretném, hogy okos, belevaló legyen, ugyanezt akarom látni a kisfiamtól is, és ezért nem férne bele a rózsaszín bugyis idétlenség. De ráhagynám bizonyos határig, azért is, mert amit tiltanak, az annál érdekesebb.
2011. nov. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

semmit. öcsém 17 éves rózsaszín boxer, lila, világoskék ,rózsaszín póló a menő most nála , haja mint a buz.knak növeszti vasalja

most ez a divat, ő meg követi , de attól még nem buz.

remélem minél hamarabb megunja

2011. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 eugén001 válasza:
unakaücsém dettó ugyan ez volt, úgy 8 éves koráig, aztán kinőtte. amúgy meg mi van abba ha esetleg meleg lesz?? ez teljesen normális szerintem. De am most tényleg ez a kicsit ez a divat a fiúknál.. mármint ezek a buz.s cuccok :'DD
2011. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!