Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne? Nem tudom mi...

Ki mit tenne? Nem tudom mi lenne a helyes döntés.

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, van egy két hónapos kislányunk.

Párom állás ajánlatot kapott az ország másik felében, ez hatalmas előre lépést jelentene a karrierje szempontjából, és nem mellesleg anyagilag is.

Én viszont nagyon nem szívesen költöznék el, és hagynék itt mindenkit. De a férjem nélkül sem szívesen élnék és a kislányomnak is szüksége van az apukájára. És őt sem kérhetem arra, hogy kihagyja ezt a lehetőséget.

Szóval sehogy sem jó... Ki mit tenne? Vélemény?


2014. aug. 26. 12:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Tehát jobb az, ha lemond a karrierjéről, vagy ha a gyerek apa nélkül van, csak mert te "nem szívesen költöznél el"???


Ez ám az érv!

Pakoljatok és menjetek!

2014. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Menjen a férjed, te pedig otthonról állj neki albérletet keresni, de csak akkor ha a próbaidő lejárt.
2014. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Én költöztem.


Szóval költöznék a férjemmel és a kicsivel albérletbe. A lakásomat megtartanám /mint ahogy meg is tartottam, így nem égettem fel magam mögött mindent./


Ha nem tudsz ott beilleszkedni, vagy nem érzed majd jól magad még mindig hazamehetsz. Az is benne van a pakliba, hogy a férjednek nem fog tetszeni.


Én azt mondom menjetek egy bútorozott albérletbe, aztán ha jó minden maradjatok, ha nem akkor meg menjetek haza.

2014. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

:)

Èn annyit sírtam ez miatt, de végül mentünk (Helsinki) 3 gyerekkel 0 nyelvtudàssal.

2014. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

De te miért nem akarsz menni?


Egyelőre egyébként szerintem nem is kell. Ha a párod beilleszkedett az új munkahelyére, letelt a próbaidő, biztos az új munkahely, akkor lehet keresgélni albérletet, addig felelőtlenség lenne a bizonytalanban elindulni egy 2 hónapos kisbabával. Lehet, hogy végül nem tetszik neki, nem jön be a munka, elküldik a próbaidő alatt és akkor felesleges volt költözni. Szóval szerintem várj még ezzel, később meglátjátok, de ha minden klappol az új munkával, akkor én mennék utána mindenképp.

2014. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
91%

Szerintem menjetek , az anyagi biztonság nagyon fontos , a párod karrierje is , és a kislányodnak is egy teljes családra van szüksége.

Lehet , hogy nagyon megtetszik majd nektek , és haza se akartok jönni , de az is lehet , hogy nem tetszik , és hazajöttök!

De én mindenképp belevágnék , hiszen nem a világ , csak az ország másik felére költöztök , és lássuk be , nem olyan nagy ez az ország!

2014. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%

Jöttünk a férjemmel.


Ő jött előre, keresett albérletet, "bedolgozta" magát (az elején sok volt a túlóra, sokat kellett otthon is tanulnia), én felmondtam és elrendeztem az egyéb dolgokat és költöztünk. Jó döntés volt, nem bántuk meg. Elég volt az a közel 2 hónap külön.

2014. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Mennék. Leírták az okokat.
2014. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
5. Azért nem akarnék menni, mert itt vannak a tesóim és anyu.
2014. aug. 26. 13:10
 10/28 A kérdező kommentje:
De azt hiszem, tényleg mennünk kell majd idővel nekünk is.
2014. aug. 26. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!