Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy feleségnek melyik jelenti...

Egy feleségnek melyik jelenti a jobb kikapcsolódást?

Figyelt kérdés
Ha gyerekek nélkül megy el egy hosszú hétvégére pihenni a férjjel, vagy a gyerekekkel közösen?
2014. aug. 27. 10:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Vegyes. Van olyan szülő, aki a gyerekeivel együtt szeret kikapcsolódni, és van, aki jobban pihen, ha nem ugrálnak körülötte a kis utódok.
2014. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképpen az első.Persze először ki kell próbálni,hogy ha otthagyja valakinél a kicsiket,ki tud-e kapcsolni,nem ezen kattog-e folyamatosan,hogy mi lehet a gyerekekkel.Először érdemes,csak egy délután+éjszaka,mondjuk mamához vinni a gyerekeket,hogy egyáltalán működik-e az egész.Én is nagyon aggódós anyuka voltam,nagyon rossz volt a gyerekek nélkül,aztán ahogy elkezdtem dolgozni,és gyakran voltam éjszakás is,sokszor a mamánál aludtak,és így lassan megszoktam. Most már simán eltudok menni nélkülük is több napra,anélkül,hogy azon járna az eszem folyamatosan,hogy vajon nem történik-e baj a gyerekekkel.
2014. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Az első, főleg. ha van cuckold!"


Tessék? :)

2014. aug. 27. 11:54
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Biztosan , nagyon hianyizna a gyerekem, mert imadom, de egy evben egyszer ha ket napot a ferjemmel tudnek tolteni, megfizethetetlen lenne, sok szempontbol :).( persze ugy, hogy kozben a gyerekkel is mentunk nyaralni!)
2014. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ezen a nyáron 2x voltunk nyaralni négyesben.


A nagyszülőknél többször aludtak már a kicsik, de még csak 1-1 éjszakára.


Meglepetést akarok szervezni a Feleségemnek, mert látom, hogy ráférne egy kis kikapcsolódás a folyamatos gyerekzsivaj mellett, de tudom, hogy imád velük lenni. Foglaláskor viszont nem mindegy, hány főre foglalok.

2014. aug. 27. 12:07
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen az első.
2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Cuckold az amikor bepartiznak a férjed előtt!;)
2014. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Kikapcsolódás gyerekkel: 3nap után háborús veteránnak éreztem magam. Gyerekes nyaralás nem kikapcsolódás-lehet szórakozni, jól érezni magunkat máshol a gyerekkel(nem csak a megszokott járdaszigetek), de nem egyenlő a kikapccsal.

Ha valóban pihenni szeretnék akkor első

2014. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Az első.
2014. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem jobb a gyerekkel közösen.
2014. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!