Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés mennyire...

Külföldre költözés mennyire visel meg egy házasságot/kapcsolatot? Melyik jobb verzió? Együtt egyszerre neki indulni vagy ha pl a férfi elöbb előre megy?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mi egyszerre mentünk, és nekünk nagyon-nagyon jót tett. Előtte sem volt gond, de igazán a "bajban" mutatkozott meg, mennyire szeretjük egymást, vigyázunk egymásra, féltjük a másikat, és mennyire jól kijövünk, ha egymásra vagyunk utalva, nincs senki más. A nehéz pillanatokban tudtuk egymást támogatni, húzni. 8 éve volt már a kiutazásunk, mégis azóta is azt mondom, az tette a legjobbat a kapcsolatunknak.
2014. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert koltoznek kulfoldre? Milyen egyebkent a kapcsolatuk? Biztos allasra mennenek, vagy csak probalkozni? Milyen idosek es mennyi ideje vannak egyutt? Gyerek van e? stb/////
2014. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi a parommal ugy koltoztunk kulfodre eloszor,hogy en mentem ki,es o 1honappal kesobb.Szerintem ez megerositette a kapcsolatunkat.Kepzeld annyira,hogy mikor utanam jott mar gyuruvel a kezeben jott es megkerte a kezem :) Ott egy evet voltunk,hazamentunk es megint kijottunk csak mashova.Ide mar egyutt jottunk.Az attol fugg,hogy tonkre megy e a kapcsolat,hogy hogyan dolgoztok.Pl a parom ejjel dolgozik folyton(pek),es csak a 7napbol 1ejszakat tudunk egyutt aludni.Nem a legjobb helyzet,de elviselheto.Nem fogja sokaig csinalni mert valtani fog helyet.De ez tenyleg emberfuggo szerintem,hogy ki hogyan birja a tavolletet,huseges tipus e vagy sem. :) De azt mondom inkabb egyutt vagjatok neki,mert lehet hogy ki kell majd egeszitenetek egymast,es egymas tamaszai tudtok lenni a nehez idokben.Mert igen am,itt kint eloszor nehezebb mint otthon.Es nincs kolbaszbol a kerites :)
2014. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Miert koltoznek kulfoldre? Milyen egyebkent a kapcsolatuk? Biztos allasra mennenek, vagy csak probalkozni? Milyen idosek es mennyi ideje vannak egyutt? Gyerek van e? stb/////


Én nem találok jó ideje munkát,ami van,abból nehezzen tudjuk magunkat fenntartani,a párom is váltana már munkahelyet.A kapcsolatunk jó,2 éve együtt élünk.Csak is biztos állásra mennénk ki,nem kalandozni.Nincs gyerek.

2014. aug. 8. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, igy eselyes akkor, hogy nem lenne rossz hatassal a kapcsolatotokra
2014. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menj vele egybol.mi voltunk mar egyutt is,kulon is.annak ellenere h orakat beszelgettunk naponta telefonon,anikor jott a zur a kapocsolatban,megcsalt.jo h nagyon megbanta.aztan hazajott kihozott magaval es itt mondta el, nehogy otthon konnyen kirakjam.minden kapcsolat mas es azt mondjak a tavolsag igazi proba de el kene gondolkodni h kell e ez nektek
2014. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Együtt indulni - nyelvismerettel, vagy úgy, hogy az egyik fél (nemtől függetlenül) kimegy ha nincs megtakarításotok, 2 havi bérből már ki tud venni egy normális lakást, és utána a másik.


Azért költöztem külföldre, mert Magyarországot egy kulturális fertőnek érzem, és megélni sem lehet emberhez méltóan. A két diplomámmal itt a többszörösét keresem annak, mint Magyarországon, az élet egyéb költségei viszont arányosan mérve még alacsonyabbak is. Értsd: ha összehasonlítom, hogy itt mennyit keresek, és mennyiért építettünk házat, és otthon mennyit kerestem, és mennyiért lett volna ház, akkor arányaiban jobban jön ki a külföldi = gyakorlatban olcsóbb.

2014. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!