Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyíthatnám apának,...

Hogy bizonyíthatnám apának, hogy a nem vagyok bűnös?

Figyelt kérdés
Apa nője nekiesett az ablaknak és betörte. Láttam az egészet, tök véletlen volt, az a szemétláda mégis rám kente, hogy ökörködtem és kitörtem. Négyszemközt azt mondta, hogy ő nem tudná kifizetni, nekem meg mindegy. Meg álszent módon bocsánatot is kért, meg reméli megértem. Hát nem. Most zsebpénzből lesz megcsinálva az ablak. Valahogy rá kell vennem apát, hogy kicsit tegye rendbe, de ahhoz nekem kéne hinnie.
2014. aug. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a nővel újra úgy, hogy a zsebedben van a telefonod hangrögzítőre kapcsolva. Vedd fel, amit mond.
2014. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Látta valaki? Van sérülés a barátnőjén a töréstől?

Ha nincs, akkor sehogy.

2014. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szép család. Már bocs, igaz, hogy a nő se komplett, de apád kifizetettné vele amikor csak baleset volt? Azért apáddal is gondok vannak. Üljetek le hárman és mond el apádnak az igazat úgy, hogy ott a barátnő is.
2014. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett baja. Eddig jóban voltunk, de innentől sokat fog szívni, ha nem lép le magától. Hogy lehet valaki felnőtt létére ilyen mocsok!?
2014. aug. 28. 13:18
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Egész biztos, hogy nem fizettette volna ki vele még akkor sem, ha nem lenne így leégve. Csak meghülyült, eddig nem volt ilyen, nem tudom, mi a baja.
2014. aug. 28. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:
A normális az lenne, hogy neked higgyen elsősorban. :S
2014. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt mond el apádnak igy ahogy a valóságban történt. Ha le is vonja a zsebpénzedből, akkor is az igazat mond.

Aztán ha hisz neked-hisz, ha nem nem.

2014. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!