Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bírom! Hogyan bizonyít...

Már nem bírom! Hogyan bizonyíthatnám be?

Figyelt kérdés
Anyummal van 1 közös laptopunk. Eltűnt a gépből valami, és engem hibáztat. De nem én voltam. Ha én lettem vona, akkor rég elmondtam már volna. Folyamatosan mondogatja, hogy csak én lehettem, hogy mindenért én vagyok a hibás. Bejárkáll folyton a szobámba, csak azért, hogy közölje velem, hogy én milyen aljas hazug vagyok. Már nem bírom. A kistesóm is használja néha a gépet, de mindig is ő volt a kedvencke, és ő sohasem hibás... Már unom, hogy mindennek én iszom meg a levét... Hiába mondom neki, hogy nem én voltam, nem hisz nekem. Az már eleve rossz, hogy nem hiszi el amit mondok, de meggyanusít olyan dolgokkal amit nem is én csináltam... Hogy lehetne megértetni vele, hogy nem én voltam? a gépbe nincs semmi, amit fel tudnék használni az igazamért.

2012. dec. 8. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

"Eltűnt a gépből valami"


de mi: egy fájl?, program?, alkatrész?

2012. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg a lomtárat, ha a tesód kitörölt valamit, nem hiszem, hogy a lomtárat is kiürítette volna. Vagy ha nem pótolhatatlan dologról van szó (személyes képek, hasonlók), akkor próbáld meg letölteni/megszerezni az eltűnt dolgot. Aztán mondhatod anyudnak, hogy feleslegesen gyanúsítgatott, itt van minden, úgyhogy kicsit nézzen magába.

Alapból nem vagyok híve az ilyen trükközésnek, de ha már többször elmondtad neki, hogy nem te voltál, mégsem hisz neked, akkor nincs több ötletem.

2012. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi tűnt el? Nem lehet pótolni ahogy a második írta? Lomtárat nézted?
2012. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, még a lomtárat is néztem...az a legjobb, hogy egyáltalán nem pótolhatatlan... mindent felfúj... az internet kezdőlapján be lehet oda fel tenni a kedvenceket. Az anyum tanár, és ilyen fizikás és matematikás honlapok voltak hozzáadva a kedvencekhez. És a drága anyukám nem tudja fejből azoknak a lapoknak a “címét“. Még az előzményekből is simán ki lehetne keresni, hogy hol volt, de nem, ezt fel kell fújni, és mindenkivel tudatni, hogy én olyan gyáva vagyok, hogy még be sem vallom (amit el sem követtem...) amúgy már ki is kereste, de ő akkpr is egy hazug alaknak tart. és MINDIG én vagyok a hibás, ami csak történik. múltkor a tesóm leöntötte festékkel a falat, saját szememmel láttam!!! És rám fogja. És kinek hisznek? Neki, a kis 5éves pisisnek...
2012. dec. 8. 12:12
 5/8 anonim válasza:
73%
neveld meg a tesód. nem azt mondom, verd pofán -akkor anyukádhoz szalad, hanem ültesd le, és magyarázd meg neki, hogy egy gyökér, és hogy utálatosan viselkedik. ha ez nem működik, anyukádat ültesd le és magyarázd el neki, és ha ez sem, akkor még mindig nem buktad a helyzeted. apukád tud segíteni? ha tényleg csak ti hárman vagytok, akkor ne segíts a kistesódnak semmiben -mármint, szard le, ha segítséget kér. ez így bunkón hangzik, de meg kell értetni vele, hogy ha keresztbe tesz, akkor önmagának is árt egyúttal.
2012. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok külön felhasználói fiókokat, mindenki jelszavazza le a sajátját és kész.
2012. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 - gratulálok, verje le a saját sértettségét egy 5 éves gyereken, aki nem szándékosan árt neki.

Az miért nem emberibb módszer, hogy az 5 éves szintjén elmagyarázza, hogy "nagyon szomorúvá teszel, amikor nem mondasz igazat"?

Ehelyett inkább büntesse meg és tanítsa ilyen aljas módszerekre?

2012. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Most meg úgy kezel, mintha misem történt volna... Mintha fél óra alatt megváltozott volna minden. De én 1szerűen nem tudom elfelejteni, hogy le gyáváz meg ilyenek. De mind1...
2012. dec. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!