Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűnös vagyok? Megcsaltam férjem!

Bűnös vagyok? Megcsaltam férjem!

Figyelt kérdés
Itt senki sem ítèlhet el ismeretlenűl de a lényeg hogy megcsaltam a férjem! 1200km-re ment el dolgozni, elhanyagolt, hozzám kedves szava nem volt! Akkor bukott meg a dolog amikor egy este minden rosszat a fejemhez vágott,jogtalanul, sírtam,mert nagyon szeretem, és fájt a bántása, mâsnap fájt a lelkem, és találkoztam az exemmel és együtt voltam vele! Hiányzott a törödés a szex csak hab a tortán. Másnap és harmad nap úgyanúgy kaptam a bántást, a megaláztatást nem ismertem rá. Ekkor már nem bántam meg a tettem, nem úgy mint aznap, sőt jobban is éreztem tőle magam! Tudom hogy a párom is volt hűtlen hozzám és biztos most is az! Nem tudom bevalljam-e a tettem, én az igazság mellett állok.
2012. szept. 9. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igazság mellett állsz, akkor válj el. Nem csalni kell, hanem szakítani. Nem olyan bonyolult ez.
2012. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fittyfenének vagytok még együtt?

Nem bevallani kellene, hanem a szétválás mikéntjén gondolkozni, mert a leírásod alapján ez már minden, csak nem kapcsolat.

2012. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

bűnös vagy.. inkább szakíts vele. ha meg nem akarsz..

akkor meg mond el neki.. ha szeret megbocsájt...

2012. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te kérdezted pár napja, hogy hogyan mond le a randit az ex-el? Én a helyedben mindkettőjükkel szakítanék.

A párodat nem szereted, az ex-el, meg nem véletlenül szakítottatok.

2012. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es nem, de linkeld már be, érdekel a hasonló szitu! Am szakításon gondolkodom.persze
2012. szept. 9. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
A f.szért vagytok még együtt, ha mindkettőtök másnál keresi a boldogságot??? Szánalmasak vagytok és megérdemlitek egymást.
2012. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szánalmas féreg vagy te is és a férjed is.
2012. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért vagytok még együtt? Milyen kapcsolat az, ahol csalják egymást a felek? Váljatok el!
2012. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha itt senki sem ítélhet el téged, akkor miért tetted fel a kérdést, hogy bűnös vagy-e?

Az első mondatod alapján ugyanis itt senkinek sincs joga azt mondani, hogy igen, bűnös vagy.

Tehát mivel nincs jogom a valódi véleményemet leírni, ezért hazudjak, vagy ne válaszoljak a kérdésedre?

De bírom az ilyen embereket. Akkor inkább írj egy blogot, ott kiírhatod magadból amit el szeretnél mondani, de senki sem fog rosszat írni rólad.

2012. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted! (férfi vagyok) Annyiban igaza van a téged ostorozó hozzászólóknak, hogy "miért vagy vele?". Én azt mondom, hogy kezdj el keresni egy olyan férfit, aki boldoggá tesz,ha pedig megtaláltad, válj el és élj boldogan :)
2012. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!