Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek szimpatikus, ha valaki...

Nektek szimpatikus, ha valaki ilyen videót készít a gyerekéről és kiteszi a nyilvánosság elé?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=8_V5WH4ndpI


Lehet ennek értelme?



2014. aug. 31. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nagyközönségnek tette fel, hanem a családnak linkelte az url-t. Rengeteg magánvideó van fent a utube-on. Hadd ne szórakozzon mindenki rossznál megbízhatatlanabb tárhelyekkel, ha ott a utube, ami javítja a videó minőségét és könnyű kezelni, minden op rendszer megnyitja. Nem is értem a kérdezőt.
2014. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Előző! Ezek szerint nem tudod, hogy a jútjúbra magánvideó is feltölthető (vagyis private-re is állíthatod) és akkor máris nem látja az egész Föld. Az más tészta.
2014. szept. 12. 16:59
 13/15 anonim ***** válasza:
De, én tudom, de ha nagy a család és a nagynéni barátnője is meg akarja nézni, akkor egyszerűbb a linket átküldeni, mint a jogosultságot állítgatni.
2014. szept. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
És ha már az utolsó nagynéne is lementette (akik be sem tudják kapcsolni a sz.gépet)akkor miből állna törölni vagy láthatatlanná tenni? Ugyan..magamutogatósdiról szól ez, mint sok embernek a fészbuk. Persze azt is lehet magyarázni ,hogy de azért teszek fel napi 24 babucis meg vigyorgós képet mert hú de egyszerű letölteni. Értelmes ember magánéletet nem tereget ki a neten ,ahogy nem szexel a főtér közepén sem.
2014. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: nézd már meg ennek a nyomorult videónak a nézettségét, nincs 300. Ez nem azt jelentette, hogy ennyien nézték, hanem ennyiszer! Bmeg, nem hiszem el, hogy egy videomegosztót nem tudtok kezelni mindenféle fanyalgás és furcsa irígység nélkül. Eszembe nem jut olyan videót megnézni, ami nem érdekel.

Ha a pistike szülei nem törlik le azt a szájbatúrt (egyébként) videót, nem törlik le, még az olyan hihetetlenül savanyú emberek miatt sem, akik nem tudják megnyomni a stop gombot. Inkább azokon a videókon háborogjatok, ahol gyerekeket kínoznak, szívatnak, nem azokon a családi videókon, ahol szeretik a kölyköt és örülnek neki, és ezt megosztják a családdal és a világgal. Bakker. Mások nyomorán élvezkedtek, mások örömén meg köpködtök. Szégyelljétek magatokat! Ne keressetek rá ilyen videókra, senki sem tart pisztolyt a fejetekhez, hogy végignézzétek. Megkeseredett, hozzá nem értő, idétlen banda!

2014. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!