Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném látni. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném látni. Normális vagyok? /meleg téma/

Figyelt kérdés

Szeretném látni,hogyha sétálok az utcán két meleg kézen fogva jár,vagy akár csak egy röpke puszit adnak egymásnak.Engem nagyon zavar az,hogy csak heterókat látok így,de ha meg egy melegről lenne szó azt a többség elítélné.

Szerintetek ez normális tőlem? :D



2014. júl. 19. 07:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Járjál ilyen közegbe. Egy csomó szórakozóhely van melegeknek.
2014. júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Jó-jó tudom.De én az utcán szeretném.Különben is túl fiatal vagyok még ezekhez :D :)
2014. júl. 19. 07:56
 3/42 anonim ***** válasza:
8%
menj el bizonyos időszakokban a Hősök terére. Ott ilyenekkel gyalázzák felmenőinket.
2014. júl. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy gyalázás lenne hogy két emberi lény egymás iránt kifejezi nyíltan a szeretetét.Az más kérdés hogy hol van ez.Ezzel az erővel a heterók se smárolgassanak egymással ott :D
2014. júl. 19. 08:07
 5/42 anonim ***** válasza:
20%
Napi porovokatív. Nekem is van meleg ismerősöm és ő sem megy az utcán kézen fogva a párjával. Ez számára már mások provokálása. Járj melegbárokba.
2014. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy állandóan :) Csak néha jó lenne látni.Sajnálom hogy mások számára ez provokatív,de egy heterópárnál már nem.Szeretnék egy olyan boldog világban élni,ahol mindenki megfér egymással és elfogadja a másikat.Két ember szereti egymást.Két férfinél ez miért olyan rossz?A szerelem az olyan gyönyörű tényező. :)
2014. júl. 19. 08:13
 7/42 anonim ***** válasza:
17%
Azert mert termeszetellenes ès nem Normalis szerintem!
2014. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Ez nem természetellenes dolog.Az állatvilágban sem csak hetero közösülés létezik.A melegek így születnek,nem ők döntik el hogy:"Most akkor meleg leszek!"
2014. júl. 19. 08:20
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Hollandiában éltem 3-évig ott millió ilyet látsz, még csókolóznak is, vannak olyan párok ahol mind2 Freddie Mercury-nak van öltözve, bőrszerkó, láncok minden...

Amsterdam természetesen, ott aztán csúdát láthatol..

:DD

2014. júl. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

9-es:Nincs pézen arra hogy odautazzak.Különben is néznének az ismerősök.

- Anya!Holnap utazok Amsterdamba!

- Miért?

-Melegeket nézni. :D xd

2014. júl. 19. 08:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!