Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leszbikus lennél, felvállal...

Ha leszbikus lennél, felvállalnád a nyilvánosság előtt?

Figyelt kérdés

Mentem ma a buszon, szemben ült velem egymás mellett két fiús lány, akik egymásba karoltak. Jó oké, az ő dolguk, de most én nézzek ki kínosan az ablakon? Azért tekintettel kéne másra is lenni.

Megjegyzem nem akarok ezzel senkit megbántani, csak a véleményedre vagyok kiváncsi


2010. jún. 17. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
???? ha egy lány és egy fiú karolná át egymást, akkor bámulnád őket?
2010. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
En nem vagyok leszbikus,de 4 evet eltem egy lannyal, nehez dolog ez a felvalallas,nekem nem ment, sok vita volt koztunk emiatt,de ugy gondolom otthon a 4 fal kozott barmit, az utcan nem. Sajnos Magyaro.on ez nem elfogadott dolog, engem nem zavarna,de sok embert igen es ezt tiszteletben kell tartani.
2010. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen felvállalnám! Amúgyis van egy-két különösebb gondolatom, véleményem amivel senkinek sem ártok mégis érzem a kirekesztést, már csak ezért is felvállalnám, had szokja a nép. Ha te kellemetlenül érzed az csak a te bajod, ők nem tehetnek róla. Szerintem őket k*rvára nem érdekli ha feléjük nézel. Nem értem mi ebben a kínos. Miért más mintha egy fiú meg egy lány falják egymást veled szemben? Ráadásul ők csak egymásba karoltak, nem túl durva dolog. Az is lehet hogy csak jó barátnők és nem lezbik. Ma divat egymást kezét fogni. Fáj vagy nem, amíg nem ártanak senkinek, azt csinálnak amit akarnak.
2010. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
honnan tudod, hogy azok voltak? én is szoktam belekarolni a barátnőmbe, mégsem vagyok "az". én is láttam 2 fiús lányt egymásba karolva az utcán, de ők simogatták is egymás arcát és az egyikük utánam fordult. de a belekarolás még nem jelent semmit
2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
istenem de prűdek vagytok ""mégsem vagyok "az" "...miért nem meritek leírni a homoszexuális vagy meleg vagy leszbikus szót?
2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
mert nem volt kedvem kiírni a HOMOSZEXUÁLIS szót bazz, fájnak az ujjaim a röplabdától
2010. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Jaj,ilyenek a lányok.Fogják egymás kezét,együtt mennek wc-re stb.Nem bírnak elszakadni egymástól.
2010. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem lennék leszbikus, ezáltal felvállalni sem tudnám.

Szerintem aki az, az otthon legyen az, engem nem érdekel, ne mutogassa az abnormalitását, ne vonuljon, de köpje a szemembe. Otthon a négy fal között azt csinálnak amit akarnak, de értse már meg a világ, hogy ez nem menő.


d,jpt

L

2010. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tagadnám le, hogy az vagyok, de nem is vennék részt mondjuk melegfelvonuláson meg nem kürtölném világgá.
2010. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem verném nagydobra, az biztos. pontosan ugyanúgy, ahogy a barátommal sem nyaljuk-faljuk meg taperoljuk egymást nyilvánosan olyan szinten, mint otthon a négy fal között/nem mindenkinek kötöm az orrára a szexuális életemet sem.
2010. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!