Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám teljesen megfeletkez...

Édesanyám teljesen megfeletkezet rólam mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Most hogy örögséghez jut azóta àllandóan csak azzal foglalkozik most nyáron lett volna egy műtétem azt is elfelejtette és nem lehet hozzàszolni se mert mindenér le olt hogy ne szoljak bele.ugy érzem feleslegesen vagyok az életébe.talàn jobban tenném hogy elköltözök?
2014. aug. 31. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha műtéted lett volna, miért nem mentél el? Kisgyerek vagy és cipelni kell? Vagy mi a gond? V
2014. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok azért nem mentem el
2014. aug. 31. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha kiskorú vagy, nem költözhetsz el, egy szülő nem felej el mútétet, tanulj meg írni, és ne a kamukérdéseket gyártsd, holnap iskola, nincs köteleződ, hogy azt olvasd, hm? Nem ártana egy kis olvasás, az rád férne, attól fejlődne kicsit a helyesírásod is.
2014. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nemtudok irni pfff vicces vagy.. jaj de okosnak teszed magad el ne szàlj magadtól.


az életemhez meg semmi közöd akkor megyek el amikor akarok. .


ugy làtom te nem vitted valami sokra az életbe ha abba làtod az élvezetet hogy itt okoskodol ;)

vicces vagy tudod hàny évesek csinàljàk ezt 4-5 szóval úgy làtom te azon a szinten le ragadtál haver

2014. aug. 31. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a megmondóember stílus is kb. 4-5 éveseknél divat, csak úgy szólok. A szádra ne csapjon érte óvónéni! Ez a baj, hogy ilyen kis tizenéves senki vagy, de pofád az már van. A cigók szólnak még ilyen stílusban vissza, és a helyesírásod meg az általános műveltséged alapján szerintem az is vagy. Ja, agyműtét lett volna nyáron? Hm?
2014. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon picit vissza kéne venned. Te jöttél segítségért, a kritikákat is el kell fogadnod.
2014. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!