Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS Hogy bírjam ki a családomm...

SOS Hogy bírjam ki a családommal még ezt a két és fél évet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 17 ées jövőre töltöm be a 18-at. Miután befejeztem az iskolét szeretnék kiköltözni Londonba. De addig nem tudom ,hogy bírjam ki velük. Nem értennek meg engem nem nézik ,hogy nekem mi a jó csak ,hogy szerintük mi a jó. Nem engednek ki sehova sem most is a nyári szünetben egész nap itt bent voltam. Suliban sem tudok ez miatt barátkozni mert a elhívnak valahova ,de ők nem engednek és egy idő után azt hiszik ,hogy kerülöm őket stb.. Volt olyan is ,hogy meg vertek. Két barátnőm volt összesen az egyiket végleg előzték a másikat most kezdik (olyanokat beszélnek rá ,hogy csak kihasznál stb.. közben nála jobb barát nem létezik)

Tegnap is nagy cirkusz volt. Depresszióba estem és elkezdtem vagdosni magam persze az anyu a helyett ,hogy segítenne kezdeget velem. Saját magamnak kellet felkeresnem egy pszihológust. Nagyon rossz. Tegnap már majdnem arra gondoltam ,hogy öngyilkos leszek. Alvás zavaraim vannak ,de szerintük azért van mert éjjel nem alszok ,hanem nappal. Közben ez nem is igaz éjjel elmegyek aludni egész éjjelt át forgolódom aztán nappal sem tudom aludni szoktam általában fent vagyok ,de amikor nem alszok sokáig (pl: most három napja nem aludtam..ma 22:00kor mentem aludni és csak forgolódtam pedig ngayon fáradt vagyok ,de nem tudtam aludni gyötrő gondolataim vannak aztán muszály volt ezt a kérdést feltennem most mert nem bírom már folyton bőgök is.) ,akkor ledőlök ,akkor sem egész napra ,hanem 1óréra abbók is max 20percet alszok.Senki sem ért meg. Anyám néha be is szólogat pl: mult héten voltam kint a barátnőmmel reggel bevinni a papirokat és mondom neki ,hogy anyu be visszük a papirokat arra elkezdi te inkébb futva mennyél -.- stb... meg ilyeneket.. Nagyon rossz mit tegyek?



2014. szept. 1. 00:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért csak nagyon fáradt vagyok :/
2014. szept. 1. 00:32
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nézd öket levegőnek, tanulj jól, és nehogy vagdosd magad mert ugy semmi sem oldódik meg, egyébként én a helyedben elkezdenek dolgozni és gyűjteni az utazásra mert sokba fáj ám, és amíg dolgozol se vagy velük
2014. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egész nap bent kotlasz a lakásban akkor attól biztos is, hogy nem fogsz tudni jól aludni.


De ha nem engednek ki sehova akkor hogyan volt kint a barátnőddel?


Barátnőd mit mond? Mert ha már kész idegroncs vagy akkor azért csak mond valamit.


A pszichológus mit mondott?


Az biztos, hogy veled nagy gondok vannak, de nem biztos, hogy csak a szüleid sárosak ebben.

2014. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
6%
Lépcsőházi kocsma szintű színvonaltalan anyós ülésről beledumálók tömkelege .
2014. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez most fogok csak menni. A barátnőmmel ,akkor iskolai papirokat vitük be a suliba.
2014. szept. 1. 01:22
 6/6 Makra Péter Endre válasza:
71%
Ismerős helyzet, bármit teszel, az nem helyes, úgy érzik csak bosszantani akarod őket. Kicsit távolodj el tőlük, még több barátot, és még több segítőt szervezz magad mögé (akár pedagógusodat is), eközben bármit tesznek légy hozzájuk kedves, ez megzavarja őket. Nem muszáj Téged szeretni, de ez fordítva is igaz. Ne harcolj, hanem erőltess magadra nyugalmat. A vagdosás tönkreteszi a szép női kezet, és még soha senkinek nem sikerült. Neked az élet lesz a nyerő, és nem kell két évig várni!
2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!