Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsam meg a családommal a...

Aramnd kérdése:

Szakítsam meg a családommal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert én egy szívbetegséggel születtem.És képtelen vagyok elviselni hogy a családom terhére vagyok.Nem szedek gyógyszert erre a betegségre.és szerintem a családomnak mindig csak 2.voltam
2014. júl. 24. 16:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túloztam az utolsó mondatot.De szerintem mindenki egészségeset várt.És így enm vagyok egyenértékű más emberekkel.
2014. júl. 24. 16:13
 2/21 anonim válasza:

Ez hülyeség! Már hogy ne lehetnél egyenértékű más emberekkel. Haver! Ez csak szívbetegség, nem a világ vége!

Ettől még lehetsz sikeres, és lehet büszke rád a családod.

Célozgattak már arra hogy felesleges vagy? vagy nem kezelnek emberként?

2014. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ne tedd!!! Ő a te családod...... És a csáládodnak nem vagy a terhére ez biztos én viszont tudok egy ingyenes gyógymódot ami hatásos és teljesen meggyógyulsz
2014. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Hogy átlásd a helyzetemet : szívritmus zavarom van.

Majdnem egy cipőben járunk :)

Ez olyan szomorú kérdés, dobjuk már fel egy kicsit a válaszokkal! :D

2014. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az aorta billentyűs zavarra nincs.Nem tudom.De nem vagyok egyenértékű egészséges emberekkel.Elegem van abból hogy kérdezgetik,biztos "csinálhatod ezt meg azt?"Én többet nem tudom ezeket elviselni.
2014. júl. 24. 16:25
 6/21 anonim ***** válasza:

Én felnőttként lettem gyógyíthatatlan beteg, előtte teljesen egészséges voltam. Hány éves vagy?

Én úgy oldom meg, hogy mindent önállóan csinálok, nem kérem semmiben sem a segítségüket és rájöttek, hogy egyedül is boldogulok.

2014. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"De nem vagyok egyenértékű egészséges emberekkel.Elegem van abból hogy kérdezgetik,biztos "csinálhatod ezt meg azt?""

Szerintem csak féltenek, mert szeretnek és nem akarnak elveszíteni.

Sokan mondják, vagy gondolják, hogy egy beteg családtag csak teher, de a valóságban velük sokszor különleges kapcsolat alakul ki. Tudom, mert nemrég veszítettem el egy ilyen családtagomat.

2014. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
16.De abban a tudatban élni,hogy egy kicsi infartusba is belehalhatok,míg egy egészséges valószínű csak a 2-3 ra halhat meg ha időben szól,de nekem még annyi se lenne elég,csak 1 alkalom.
2014. júl. 24. 16:44
 9/21 A kérdező kommentje:
De ők egészségeset vártak.És csalódást okozok nekik.
2014. júl. 24. 16:46
 10/21 A kérdező kommentje:
De nem kell félteni,nincs szükségem mások sajnálatára és szánalmára.Mert éppen elég nehéz így is.
2014. júl. 24. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!