Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárhányszor az anyósomékhoz...

Akárhányszor az anyósomékhoz megyünk, mindig a menyasszonyom öccsét fényezi, már nagyon unalmas. Másról miért nem lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elmegyünk hozzájuk csak róla beszél,a nő ügyeiről,hogy ez meg az mennyire oda van érte,ilyen olyan tökletes az ő kisgyereke,ilyen olyan tehetséges,ő a tökéletes,körbe kell rajongani,(még talán nekem is),ő olyan okos fíú,olyan jól keres,olyan sokra vitte.Most ilyen meg olyan nője van,most ezzel veszett össze bla bla.Ezek csak töredékek amiket leírtam,de kb azt is tudom mikor megy el wc-re.:)
2014. szept. 1. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Kérd meg a menyasszonyodat, hogy beszéljen az anyjával, hogy unalmas már ez a téma nektek.
2014. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

"Az Egyesült Államokban az első nő, akit megválasztanak elnöknek, felhívja telefonon az anyját:

- Mama, megnyertem a választásokat. El kell jönnöd az eskütételemre.

- Hát, nem is tudom, mit vegyek fel...

- Ne aggódj, majd küldök hozzád egy szabót.

- De...hogy utazzak oda?

- Én vagyok az elnök, majd küldök érted egy limuzint.

- Jó, rendben, ha neked ez örömet okoz.

Amikor megkezdődik a ceremónia, a mama helyet foglal a leendő kabinet-tagok mellett. Egyszer csak meglökdösi a mellette ülő úriember könyökét, és odasúgja neki:

- Látja, ott azt a lányt, aki a kezét a Bibliára teszi éppen? A bátyja orvos!"

2014. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!