Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belevágjak szerintetek vagy...

Belevágjak szerintetek vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Belekezdjek vajon egy olyan összeköltözésbe,amivel kapcsolatban erős fenntartásaim vannak és erre meg is vannak a nyomós okaim? Persze ragaszkodás az megvan de ha ésszerűen belegondolok,lehet nincs sok értelme...de ha meg viszont nem próbálom meg sosem tudom meg. Persze sokrétűbb ez annál hogy bővebben kifejtsem...csak már kétségbeesésemben nem tudom mit tegyek,mikor teszek jót és mikor nem,nem akarok feleslegesen időt pazarolni az életemből egy olyan emberre aki lehet meg sem érdemli...
2014. szept. 1. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Ennyi info alapján nehéz mit mondani.Írd fel mi szól mellette egy másik lapra pedig mi szól ellene,hogy összeköltözzetek.Dönts aszerint,amelyikből többet tudtál írni.
2014. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem ha már ez a kérdés fölmerül, akkor nem kell összeköltözni, inkább el kell engedni egymást. Egy jó, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban az ember alig várja, hogy együtt élhessen a másikkal, elkezdődjön a közös élet. Ha ilyen fenntartások vannak, bármi legyen is az oka, értelmetlen folytatni a kapcsolatot, mert ha most nem akarsz vele együtt élni, később miért akarnál?
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,meg fogom tenni,köszi!
2014. szept. 1. 21:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Második,igen én is igencsak e felé hajlok,de mégis nehéz,mert amúgy már régóta együtt vagyunk,vmilyen szinten persze vártam is,bár fenntartásaim eddig is voltak,de múlt héten történt egy olyan dolog ami teljesen megrengette a bizalmamat...szóval nem egyszerű annyira,mert kötődöm hozzá de ha ésszel belegondolok ha már most ez van mi lenne x év múlva...
2014. szept. 1. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben inkább ne.

Komoly bizalmi helyzet együttelni valakivel.

2014. szept. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakítani mindig nehéz, de ha máösszeköltoztetek még nehezebb. Ha házassg van, gyerek, akkor meg még annal is nehezebb.

Szóval ennyi infó alapjan nem költöznek.

2014. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!