Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belevágjak és megpróbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak és megpróbáljam vagy inkább felejtsem el a dolgot?

Figyelt kérdés

Ráhajtsak vagy hagyjam?


Van 1 csaj aki már kb. 1 éve bejön, de nagyon. Ám igazi érdemi lépéseket, sose tettem felé, csak "távolról imádtam". Egy suliba járunk, de fiatalabb.

(Sztem nem is vok vele egy súlycsoportban, de másik szerint lehetne esélyem passz:S.) Aztán hétvégén elmentem spanokkal bulizni és a csaj is ott volt. Odamentünk hozzájuk (barátnőjével volt). Én elkezdtem beszélgetni, vele. Tök részegek voltunk, mind2n. Kiderült h nem ismer, max látásból. Utána azt is mondta h alakuló van egy kapcsolata. (kiderült h nem is volt igazi kapcsolata még. Pedig ő a suli legjobb nője ezt mindenki elismeri.) Aztán én elkezdtem ölelgetni, h mért pont az a csóka kell neki és h jobbat is kaphatna. A vége azt lett h smároltam vele. Amikor vége lett haverjaim irigykedve, de büszkék voltak h az iskola legjobb nőjével. Én meg el se akartam hinni (ne írom le h miket csináltam örömömbe:D). A baj az h lehet h nem is emlékszik a sok pia miatt és láttam smárolni meg vkivel.:S Sztetek mit csináljak?


2011. szept. 19. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ez a suli legjobb nője? Egy csaj aki egy buliban összevissza smárol mindenkivel? Grat. :D :D
2011. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vérig k*rva! bocs h ezt mondom de a csajok előszeretettl élnek vissza kinézetükkel. avval, akkor annyiszor -akár- smárolnak amikor csk akarnak, és ez ellen nem nagyon lehet mit tenni. most jön a DE. De...!...ha annyira bejön neked, akkor akadj rá a dologra, ne csak ilyeneket csinálj, mert gondolj bele, ha veled, meg a másik fiúval is smárolt, akkor szted ezt nem fogja megtenni? személyes tapasztalat: kb ilyenem volt, de én nem láttam a csajt mással kavarni, csak hallottam, fogtam a balherémet+jobbherémet és odamentem hozzá, h akkor most nincs appeláta:D am kiderült később miután jártunk h nem vmi jó bnőnek, mivel túl nagyra tartotta magát, és nem bírtam elviselni...;) 20f
2011. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez most bántó de az a csaj egy ribi.Az a baj manapság hogy a szép lányok ilyenek lotyók.

Ne haragudj ha megsértettelek ,de legbelül ezt te is elismered!

Szerintem nem lehetsz több 15 évesnél hogy az általad kiszemelt lány folyton "csaj" nak hívod és nem is a belső személyisége az igazi énje fogott meg hanem a segge , melle ...stb.

Ilyenek a mai fiatalok majd egyszer megtudod milyen egy igazán "jó csaj" akit szerethetsz, és nem csak egy futó kapcsolat lesz.

2012. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!