Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeretném megtalálni...

Ha szeretném megtalálni életem párját mit tegyek? Várjak türelmesen az már meg volt, de 10 év alatt nem jött össze. Válogatós vagyok, de nem a külsőt, hanem a belsőt illetően: szolíd lányt keresek, amilyet nem sokat látok.

Figyelt kérdés
A társkeresőkben már próbálkoztam, de nem válaszolnak, pedig a legjobb képeimet tettem fel (nem sok van), és úgy gondolom semmi kompromittálót nem írtam magamról.

2014. szept. 2. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek barátaid, munkatársaid? Barátkozz velük, szerintem tuti van olyan lány ismerősük, aki párt keres és még szimpatikus is. Volt osztálytársnők esetleg? Barátkozz velük, a lányok tele vannak egyedülálló barátnőkkel általában.
2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hany eves vagy? Van egy statisztikai elmelet, ami szerint huszonot eves korodra mar ismered eleted parjat! A legtobb esetben mar igen. Szoval nem ismerkedned kene, hanem nyitott szivvel gondolkodni, hogy ki lehet az. Ne kepzelj el egy "alomlanyt", hanem a valosagban nezz korul.
2014. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szolid lányt meg kell találnod (elbújnak ám), és meghódítanod. Ez a klasszikus módszer évszázadokon át működött, és ma is működik. A társkeresők sajnos nem annyira. Nagyon sok elbújt, félénk, nem megtalált szomorú nőt ismerek. Tudomásul kell venni, hogy ők nem fognak kihívóan riszálni előtted.
2014. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A párom is a szolídabb lányokat kereste. Egészen addig meg is volt békésen a lábvizében, ameddig a barátnőm hozzá nem ment a munkatársához és fejébe nem vette, hogy nekünk velük el kell menni nyaralni úgy, hogy sosem láttuk egymást.

Nem mondom, hogy nyugodt élete van, de azért szerintem nem bánta meg egyelőre. Ja, azóta van egy gyönyörű kisfiunk is.


Menjél nyaralni barátokkal, utazz. Nagyon jók pl. az ilyen szervezett túrák utazások, sokan egyedül mennek ezekre. Én is voltam és igenis van olyan pár akik pl. Korzikán jöttek össze évekkel ezelőtt és nagyon jól megvannak azóta is.

2014. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenekelőtt mindenkinek köszönöm szépen a válaszát.

Ezzel a baráti körös dologgal, már sokat próbálkoztam, de nem lett belőle semmi. Olyat is csináltam, hogy megpróbáltam olyanokkal jobban összehaverkodni akik jobban tudnak ismerkedni, de a vége az lett, hogy eleve nem találtuk meg a közös hangot ("menjünk el sörözni" nem az én stílusom.)

Aztán közös nyaralás, igen az is meg volt, annak sem lett ilyen szempontból pozitív eredménye, bár nem olyan céllal mentem, de természetesen nyitott lettem volna bármire.

A kérdésre a válasz 30 éves vagyok, volt már egy két barátnőm, nem sok, és nem is régen voltak, de azt nem találtam meg akivel azt mondtam volna, hogy le tudnám élni vele az életem. Eddigi párjaimat (2 volt aki igazán a párom volt, egyikük fél, másikuk másfél évig) internetes társkeresőkön ismertem meg, úgy, hhogy azokban az időkben nagyon "hajtottam" a lányokra mind interneten, mind baráti körben, de csak a netesből lett valami. Hozzáteszem a legutóbbi egy szép kapcsolat volt, a mellett, hogy nem illettünk Isten igazából össze, de ez már egy másik történet.

Most már nincs kedvem, erőm sem így hajtani.

És igen, már nem keresem a hercegnőt ("álomlányt"), aki tökéletes, de van egy "szint" amiből nem szeretnék lejjebb adni. Mindemellett nem tudok ismerkedni, olyannyira, hogy jelenleg még olyan lányra se látok sok esélyt (ha reálisan nézem), aki még csak nem is igazán szimpatikus.

Nagyon sok energiát belefektettem már a párkeresésbe és őszintén szólva kicsit belefáradtam, de még hiszek a csodákban. Mondják, enm szabad erőltetni, nos amikor nem erőltettem és nem fektettem bele annyi energiát, akkor még annyi sikerem se volt!!

Mindeközben azt látom külsőre nem vagyok szimpatikus a lányoknak (egy meglehetősen vékony alkat vagyok 180cm és 60kg). És általában itt megbukik a dolog, ha meg az is kiderül, hogy egy szolíd tipus vagyok akkor végkép, bár én lányban is a visszafogottat keresem, de ha találok is egy ilyen hölgyet a neten, akire azt gondolom szolíd, tőle sincs válasz.

Mindemellett nagyon szeretnék régi módi stílusban udvarolni, ahogy itt valaki írta, csak erre nem vevők a lányok azt veszem észre, persze ezek megint olyan lányok, akik jobban szeretik, ha bunkóznak velük, mert sok olyat látok, hogy így ismerkednek meg valakivel, aki meg nem ilyen lány, azt nem lelem.

Buliba nem szeretek járni.

Csak dióhéjban ennyi :)

2014. szept. 2. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
És melyik városban élsz?!
2014. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A családalapítás szerepel a terveid között? Ha igen, kb. mennyi idő múlva szeretnél gyereket? :)
2014. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves "Kérdező"!


Úgy gondolom noha a gyermek nagyon fontos az ember életében, én nem a gyermekemnek keresek édesanyát, hanem a páromat keresem, akivel természetesen később mindenképen szeretnék gyermeket, de (csúnyán fogalmazok, mert irodalomból mindig csak 4-es voltam) a gyermek a párkapcsolat "következménye" , mindezeken túlmenően, fel kell nőni egy gyermekvállaláshoz, illetve akarnia is kell az embernek, vágynia kell rá, ami bennem még nincs meg. Mindemellett ott vannak a piszkos anyagiak, mert szükséges a megfelelő háttér, ha az ember nem akar a gyermekével együtt "nyomorogni", ezért ezt is meg kell előbb teremteni. Mindezeknek a kicsit tudományos figyelembevételével, én 5-10 év múlva szeretnék gyermeket, de hogy ezen belül mikor, az sok mindentől függ. (Nyilván a hölgyek hamarabb szeretnének, de már csak ezért is jó, ha van egy kis korkülönbség a férfi javára.)

2014. szept. 4. 23:03
 9/9 anonim válasza:
Megtaláltad a párod? :)
2019. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!