Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a barátom barátnője....

Tetszik a barátom barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég furcsa a helyzet. A haverom nem érti, hgy miért nem akarok velük hármasban elmenni sehová. Kerülöm a találkozásokat, mert mindig is utáltam az olyan férgeket, akik ráhajtanak a barátjuk nőjére. Arra is gondoltam, hogy elmondom a barátomnak, hogy miért nem akarok velük találkozni, de félek megromlana a kapcsolatunk.
2010. jan. 17. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
mond meg neki egyenesen h bejön a csaja és inkább kerülöd a társaságát mert szerinted genyóság...ha normális a barátod megérti...énis ezt tenném
2010. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp mondani akarsz valamit, mondd, hogy kellemetlenül érzed magad harmadikként. Ami nem is hazugság szerintem.

Csodáld magadban a lányt, jól teszed, ha nem hajtasz rá. Legjobb lenne egy másik tökéletest találni, aztán négyesben már megint szuper lenne együtt múlatni az időt. Persze, tudom, könnyű mondani...

2010. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7%

Szia!


Két eset lehetséges

1. Megszakítasz mindkettejükel minden kapcsolatot. Még magyarázkodni sem kell, barátok/ barátnők mindenhol vannak.

2. mivel nem házasságban élnek, vagy nem is jegyesek; ezért neked ugyanannyi esély van a csaj kegyeire, mint a barátodnak. A csajnál "érdeklődj". Ha kikosaraz, hát így jártál, de ha meg neki is szimpi vagy , lehet hogy nyert ügyed lesz . (arra figyelj, hogyha bejössz neki, ne két fiút szédítsen egyszerre)

2010. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
A barátod barátnője most TABU! Lehet, ha vársz, másképp alakulnak a dolgok köztük, akkor még lehet esélyed.
2010. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne tabu? Ilyen alapon mindig csak a lányok maradék 5%-ból lehet válogatni?
2010. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
álszentek.....
2010. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!