Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátom nő létemre...

Legjobb barátom nő létemre egy féri 12 éve, a barátnője ki nem állhat engem, mert féltékeny. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 14:42
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Elejétől kezdve ellenséges, egy buta nő, de annyi esze van, hogy sunyi módon utálkozzon, a barátom meg egy vak és tapasztalatlan ember. A csaj szépen eléri, amit akar, és eltávolít minket a barátommal. Talán ez az élet rendje?? Dehát a legjobb barátom, szeretem, és soha nem volt köztünk semmi!
2010. febr. 16. 14:44
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez a férfi a legjobb barátod akkor hogy hogy nem a párod?
2010. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
hasonló cipőben járok :S dettó .. egy hülye p*csa és ő meg úgy ugrik ahogy fütyül , ha tud vki vmi jót én is várom a tanácsokat :D
2010. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Összehoznék egy talit 3asban, egy kis baráti csevejre. Ha van párod Kérdező, még jobb , ha ő is ott van. Nem kell puszibarátságig menni a csajszival, de lássa mi a szitu! Plusz ha találkozol a pasijával, (aki a legjobb barátod), akkor nyugodtan beszéld meg vele is! vagy még jobb, ha Te mész át hozzájuk. Ha ennek ellenére is féltékeny, akkor már tényleg nem tudsz mit kezdeni sajna.

2010. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem a párom, mert soha nem vonzott szexuálisan és nem izgatott szellemileg sem, ugye érted, mire gondolok? A legjobb barátom, de ez nem azt jelenti, hogy a lelki társam is!!! Nem igazán hasonlít a jellemünk. A férjem a társam.
2010. febr. 16. 14:47
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lehet elfogadni,hogy valaki más nő nemű is van a párja életében.Soha nem fog téged elfogadni,mindig ott fog motoszkálni a féltékenység.
2010. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van egy haverom, aki férfi és CSAK barátság van köztünk, nem több!

Sajnos a legtöbb ember nem képes felfogni, hogy VAN férfi és nő között barátság.

A haveromnak is van barátnője, aki szintén féltékenykedik rám alaptalanul, bár mostanság már nem annyira, gondolom végre leesett neki a tantusz, hogy felesleges.

Amíg volt párom, megmondtam neki, hogy miatta nem fogok lemondani a haveromról, csak mert férfi és nem nő.

Van nem is egy olyan nő (kolléganőm is), akiknek van férfi haverjaik és a párjuk nem féltékeny.

Csináljatok minél több közös programot hárman, hogy a haverod barátnője ne féltékenykedjen.

2010. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a szembesítés nem lenne megoldás. A barát konfliktuskerülő, a csaj sunyi. Már csinált féltékenységi jelenetet úgy, hogy a férjem is jelen volt!!! Mit lehet kezdeni ezzel a sérült lelkű, ostoba nővel?
2010. febr. 16. 14:50
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
De akkor neked vagy nincs más barátod vagy csak rossz barátaid vannak??? Nem értem. Nekem az aki más milyen szellemiségű, nem vagyunk egy hullámhosszon stb az nem a barátom. Neked ő miért legjobb barátod, hogyan tudnád leírni ezt a kapcsolatot? Nem csak haver???
2010. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos én sem viselném el ha a férjemnek nem én lennék a legjobb barátja, hanem egy másik nő. De ő sem díjazná természetesen ha nekem nem ő lenne a legjobb barátom!
2010. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!