Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek el otthonról, vagy...

Költözzek el otthonról, vagy maradjak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van lehetőségem, hogy elköltözzek. Szerényen meg tudnék élni. Itthon nincs semmi probléma, jól kijövök, szabad is vagyok, meg nem korlátoznak. De nem érzem jól magam ebben a városban. Itthon természetesen jobban élnék, mert amit hazaadok rezsipénzt az ugye a töredéke az albérlet költségének. Lehet pénzkidobás lenne. Huszonéves vagyok.
2014. szept. 2. 14:10
 1/6 anonim válasza:
hol erzed vagy hol erzezned magad jobban?
2014. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, költözz. Azonban a későbbiekben nagy adomány lenne, ha volna félretett pénzed, amivel elindulhatsz az életben. Én maradnék, ha jól érezném magamat otthon.
2014. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Azonnal koltozz! Itt az ideje sajat labra allni. Ez elvi kerdes.
2014. szept. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább tegyél félre, ez a saját lábadra állás szerintem a mai világba nem huszonévesen kezdődik el, a kommunizmusba talán még működött, most nem, kicsit már idegesítő hogy mindenhova bebüfögik ezt a rosszindulatú emberek gyk-n
2014. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak kell eldönteni, figyelembe véve mindkét esetben a pozitívumokat és a negatívumokat, eszerint mérlegelj. Arra sincs biztosíték, hogy az új otthonodban, környezetedben jóbban éreznéd magad, mint a jelenlegiben.
2014. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Negyeske, azt remelem tudod, hogy Magyarorszagon soha nem volt kommunizmus...


ha az ember dolgozik, penzt keres akkor miert maradna a szulei nyakan? nem az a termeszetes ha igenye lenne SAJAT eletet kialakitani? Dragabb? termeszetesen. Hasznosabb? Ezerszer!

2014. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!