Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Elmehetek otthonról...

FONTOS! Elmehetek otthonról így, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos 18 éves fiú vagyok, még suliba járok, sajnos nem igazán sikerült az iskola, még 3 évem van az érettségiig, és ez nagyon aggaszt.


A lényeg hogy nem jó nekem, nagyon szarul vagyok már lelkileg.

A családommal sem a legjobb a kapcsolatom, olyan értelemben, hogy ők szeretnek engem, de nem igazán engedik hogy azt csináljam amit akarok, én meg nem vagyok veszekedős típus így azt csinálom amit mondanak.


Én úgy döntöttem, hogy teljesen új életet szeretnék kezdeni és minden emberi kapcsolatom le szeretném építeni, beleértve a szüleimmel, családommal is.


Tehát ha ezt bejelenteném nem sokára nekik, akkor szerintetek hogyan fogadnák illetve megtehetném -e?

Összeszedték pár cuccot és lelépnék és elfelejtenénk egymást örökre, vagy ez túl durva?


2014. szept. 1. 12:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
buddhista szerzetesi életmódot szeretnék élni egy elhagyott helyen, leginkább meditációval foglalkozni
2014. szept. 1. 12:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagykoru vagy, azt csinálsz, amit akarsz,
2014. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég durva. Ha a gyerekem nekem ilyet mondana megszakadna a szívem. Miért akarsz nekik fájdalmat okozni? Mi olyan rossz a családodban?
2014. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja nagykorú,agyilag meg zokni.3 igazad van.te gyerek ott írod szeretnek téged.Nem gondolod neked akarnak jót?miért akarod őket tönkre tenni?inkább egy orvost keress magadnak!18 évesen nem normális igy gondolkodni.Sajnálom anyád apád.Tanulj alapozd meg a jövődet aztán bele csaphatsz a lecsóba.
2014. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted mennyi idő alatt halnál éhen? :D
2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekem az okozna boldogságot, hogy szabad lehetek végre teljesen és nem szólnak bele az életembe.


Eddig úgy éltem ahogy nekik jó, hallgattam rájuk, megcsináltam amit mondtak, de nekem mindig szar volt. Ez az amibe belefáradtam.

2014. szept. 1. 12:32
 7/14 anonim ***** válasza:

Hmm még 3 év az érettségiig? Nem csak arról van szó hogy lusta vagy tanulni és dolgozni is és úgy gondolod majd a buddhisták etetnek és semmit se kell csinálnod?


Szerintem önző vagy. Nem törődsz mások érzéseivel. Sosem lesz belőled senki de ami a legeosszabb hogy még azt sem értékeled amit a szüleid 18 év alatt tettek érted.

2014. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyedül leszek, nem közösségbe megyek. Keresek egy erdőt ahová letelepedek, olyan leszek mint egy hajléktalan kb
2014. szept. 1. 12:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor indulj,fiam!Hajrá!
2014. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És majd mókusokra vadászol? Télen meg a meditáció segítségével nem fogsz megfagyni? Mondjuk menj csak.... h*lyébb már nem leszel
2014. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!