Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összevesztem a férjemme...

Nagyon összevesztem a férjemmel. Eljöttem otthonról. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk az egyik üzletbe bevásárolni a gyerekeknek ruhákat stb.

Én szerettem volna venni egy szép ágytakarót, de a férjem nem engedte mondván van annyi, minek még egy.

Én annyira dühös lettem, hogy otthagytam őket a boltban és most itt vagyok a tesómnál. A férjem idejött, de én letagadtattam magam, nem akarok hazamenni, betelt a pohár.

Viszont a gyerekeim hiányoznak.

Ti mit tennétek? Nem akarok megint vitát.


2014. aug. 31. 14:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire nem akarhattad azt a nyamvadt takarót.
2014. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Hisztis vagy.
2014. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem komoly, hogy egy takaró miatt ekkora cirkuszt csinálsz, főleg ha otthon nem is hiánycikk.
2014. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%

#1 De igen... Sőt, annyira akarta, hogy még a gyerekeit is otthagyta érte.


Kérdező, egy ilyen jelenet után minimum laposkúszásban közelítet meg a férjed, és sűrűn bocsánatot kérsz a jelenetért!


Azt már meg sem kérdem, hogy hány ágytakarótok van...

2014. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%
A férjed a szerelmed is vagy már csak a gyerekek miatt tűrőd meg?
2014. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Egy kérdés: hamarosan menstruálni fogsz, hogy ilyen hisztit levágsz egy ágytakaró miatt, vagy amúgy is ilyen a természeted?


Szegény gyermekeid.....

2014. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

Ugyan már, tegyük a kezünket a szívünkre, hányan gondoltunk már rá, hogy a francba, elég, viszlát? A kérdező meg hirtelen haragjában meg is tette. Ennyi.


Kérdező, ne legyen a büszkeséged a döntő, sétálj szépen haza.

2014. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
83%

Mindenképpen haza kell menned megbeszélni, ha mást nem akkor a válást. Jobb előbb mint később!


Ui.: A gyerekeimet soha sehol nem hagynám ott idegességemben, és ez a gyerek elhelyezésnél is vissza fog köszönni.

2014. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

Jézus Mária, egy nyüves ágytakaró miatt? Amikor már van egy otthon, tehát nem létszükséglet?


Te mindig ilyen hisztérika vagy, aki kihisztizett mindent, megkapott mindent, és nehezen viseli a NEM szót?

2014. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy gondolom aki képes ilyen miatt hisztizni, és képes ott hagyni az elméletileg szerelmét és gyerekei apját az egy kiszámíthatatlan, mentálisan gyenge ember.


Én ilyen embernek gyereket sem csináltam volna, bármelyik pillanatban ott hagyhat és nekem kedvem sem lenne idegeskedni, hogy anyu éppen melyik rokonnál dekkol mert nem vettem meg a csokis nápolyit.

2014. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!