Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el otthonról...

Hogyan költözzek el otthonról 18 évesen?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem ebben a kényes témában! Tudnatok segíteni? Köszi az értelmes segítséget! Gondolom munka kell.. De ti h csináltátok? 18f

2012. ápr. 26. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is kell egy munka. Majd bérelj szobát! Ennyi.
2012. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy első leírta.

Első a munka.

Aztán bérelj egy szobát. Érettségivel nem hiszem, hogy olyan sokat fogsz keresni hogy egy egész lakást bérelj .-(

2012. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van állásod? Vagy valamilyen jövedelmed? Amíg nincs, addig nincs miről beszélni.


Én úgy költöztem el otthonról, hogy egyetemre mentem, kollégiumba, aztán amikor végeztem állást kaptam és albérletet fizettem.

2012. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lediplomáztam, kerestem egy állást, a párom már dolgozott, és közös albérletbe költöztünk. Utána csak hazaköltöztünk, mert sajnáltuk a pénzt albérletre, inkább félreraktunk mindent, amit lehet, és vettünk egy házat.
2012. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!