Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este a szüleimet...

Tegnap este a szüleimet hallottam szexelni, és ez nagyon felzaklatott. Valami tapasztalat, esetleg tanács?

Figyelt kérdés

Éjfél körül a "hangokra" keltem, kimentem a szobámból és hallottam a nyögéseket, meg amiket mondtak és a szőr is felállt a hátamon a gondolattól...Hajnali fél 3-ig nem tudtam aludni, nem azért mert addig csinálták hanem maga a tudat...Ha valami tapasztalatotok van, vagy tanácsotok, azt kérlek írjátok le...


12/L



2014. szept. 2. 18:49
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
majd túlteszed magad.
2014. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
59%
Holnapra elfelejted. Egyebkent ne akadj ki..ez egy normalis szükséglet, amit szüleidnek ki kell elegetenie..
2014. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
Na most ez durva lesz, de gondolj bele, hogy te is így lettél! Ez normális! Gondold azt, mivel csinálják, még ennyi év után is jól megvannak! Örülj neki! :) +ha lehet ne gondolj rá! Csak valahogy fogd fel "pozitívan" viccesen!
2014. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért lehetnének kicsit tekintettel a gyerekükre...meg legalább halkabban. Kint az udvaron lehetett hallani mikor kimentem kiszellőztetni a fejem, pedig a felső szinten voltak csukott ablakkal...
2014. szept. 2. 18:55
 5/40 anonim ***** válasza:
42%
Kicsit bunkóság volt tőlük, de elragadta őket a szerelem :/
2014. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%

"Éjszaka aludni kell nem hallgatózni."

Akkor mondhatnád, hogy nincsenek tekintettel rád, ha napközben csinálnák a kanapén vagy a konyhában vagy akárhol az orrod előtt. Éjfél körül semmi közöd hozzá mit csinálnak a saját szobájukban.

Amúgy meg egyem a szíved, 12 évesen már nem kéne ezen kiakadni.

2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
Megvárták hogy elaludj(atok), máskor se ébredtél/etek fel, azt gondolták most is így lesz.
2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem hallgatóztam hanem erre keltem. És mivel még nem hallottam, nem volt túl kellemes erre FELKELNI. A te véleményed, ha te ezen már nem akadsz ki, de a családban mindig is tabu volt a szex téma így nem igazán került szóba. Na meg ez az egész 2 emberre tartozik, nem kell úgy hogy a gyerek felkeljen rá.
2014. szept. 2. 19:03
 9/40 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is volt már ilyen, nagyon rossz hallani. Brrrr

Befogtam a fülem, rátapasztottam a párnát.

De hát nincs mit tenni. Ez természetes dolog. Biztosan azt hitték, hogy már alszol. Próbálj meg ne gondolni rá. Ez mindenkivel megesik, nem kell belőle ügyet csinálni.

2014. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
59%
Ha többször előfordul szólj neki. Azért mégis csak durva hangosan csinálni ha mások is hallhatják. Nekem albiban volt ilyen hangosan nyögő lakótársam egy idő után már mindenkinek elege lett abból hogy nem tudnak csendesen szexelni.
2014. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!