Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este a szüleimet...

Tegnap este a szüleimet hallottam szexelni, és ez nagyon felzaklatott. Valami tapasztalat, esetleg tanács?

Figyelt kérdés

Éjfél körül a "hangokra" keltem, kimentem a szobámból és hallottam a nyögéseket, meg amiket mondtak és a szőr is felállt a hátamon a gondolattól...Hajnali fél 3-ig nem tudtam aludni, nem azért mert addig csinálták hanem maga a tudat...Ha valami tapasztalatotok van, vagy tanácsotok, azt kérlek írjátok le...


12/L



2014. szept. 2. 18:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
97%
Azért az sem jó, hogy tabu nálatok a szex téma, mert még 1-2 év és ide jössz majd kérdezgetni olyan alapvető dolgokat, amit normál esetben otthon kellene megbeszélned.
2014. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
44%
A szüleidnek kellett volna visszafogniuk magukat, mivel már nem egyedül vannak. Nem muszáj olyan hangosan csinálni, hogy más is felébredjen rá. Nehogy már ez legyen a normális. Ha van gyerek, akkor halkan kell, nem tartozik másra.
2014. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
Az elején is, de utána egyre jobban az az érzésem volt/van, ezt a kérdést nem egy 12 éves gyerek tette fel.
2014. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Pedig annyi vagyok...csak innen-onnan már hallottam dolgokat erről témáról és tudom mi hogyan valamennyire. (Persze azért nem csináltam és még több évig nem is tervezem.Ami 4-5-öt jelent.)
2014. szept. 2. 19:30
 15/40 anonim ***** válasza:
97%
En is hallottam a szüleimet szeretkezni, viszont akkor még nem volt internet és fel sem fogtam,hogy mit csinálnak.Lehettem kb.ennyi idõs,mint te.
2014. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
67%

azért szerintem senkinek se kell leszolnia a kerdezot.!

en 14 leszek es par honapja volt h eloszor hallottam oket..foleg h eh ejjeli bagoly vagyok 😂😄

es engem is elegge felzaklatott.de aztan atestem az egeszen..de meg most is elofordul h parszor ak ugy eszembe jut, es kiraz tole a hideg..

2014. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Csak nekünk egy "okos" 4.-es, még alsóban osztálykiránduláson is elmagyarázta...És mikor a lefagyásból észbe kaptam, ami kb. 10 mp lehetett akkor esett le hogy mi is történik...
2014. szept. 2. 19:46
 18/40 A kérdező kommentje:
19:44 köszönöm :)
2014. szept. 2. 19:51
 19/40 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen egyértelmű, h ezt nem egy 12 éves írta ki.

Elég megnézni a fogalmazásmódját, egy 12 éves nem így fejezi ki magát, h "felzaklatott" meg a többi.

2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen járok novella és vers író versenyekre, meg rengeteget olvasok. Így jobb a fogalmazó készségem:)
2014. szept. 2. 19:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!