Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Aljasság lenne a részemről, ha megpróbálnám?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem, valahogy olyan jól érzem magam mellette. Tény, hogy kedvelem, de még magam sem tudom eldönteni, hogy szeretem-e, vagy képes lennék-e rá. Merthogy neki van barátnője, akivel lassan 5 éve van együtt és nagyon jól elvannak, olyan igazi álompár. Nem lenne szívem szétszakítani őket egymástól, mert lehet, hogy én nem tudnám azt nyújtani neki, amit megérdemelne.

Eddig csak rövidtávú, és zűrös kapcsolataim voltak, de úgy érzem hogy én is megérdemlem a boldogságot!

Ráadásul a pasi a legjobb barátnőm tesójának a pasija.


Mit csináljak? Vállaljam a kockázatot szakítsam szét őket, szerezzem meg magamnak a pasit, és legyek boldog vele vállalva a közútálatot, amiért miattam mentek szét? Vagy pedig felejtsem el őt, és maradjak az egyéjszakás kalandoknál, a zűrös pasiknál...stb?

mert nincs köztes megoldás


2010. jan. 17. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen, aljasság lenne a részedről még megpróbálni is. Lehet, hogy el tudnád őket egymástól szakítani, de az is lehet, hogy nem. Mindenesetre ha sikerülne is, akkor sem lennél boldog sokáig. Az, hogy az eddigi kapcsolataid mind zátonyra futottak, azért jelent valamit. Nem hiszem, hogy minden kapcsolatodban a másik fél volt a hibás, többnyire kettőn áll a vásár. Ezért én a helyedben - mielőtt újabb kapcsolatba kezdek ami halálra van ítélve - elgondolkoznék azon (esetleg kikérném a barátaim tanácsát), hogy mi az amiben hibáztam a kapcsolataimban. Ha erre rájössz és tudsz változtatni, akkor próbáld csak keresni az igazit. Szerintem...
2010. jan. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
82%
Gratulálok, lehet egy életed meg elképzeléseid ha ilyeneken filózol, vagy csak kis szaros vagy. Alapból aljas dolog egy párt szétszakítani,de még rákontrázol azzal, hogy arra fogod, hogy neked is kijár a boldogság, úristen keress mást ennyi... Szánalom.
2010. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
szerintem se próbáld meg. Ha eddig egyéjszakás és zűrös kapcsolataid voltak akkor lehet benned van a hiba. Bocsi ha megbántalak de szerintem te egy könnyűvérű nőcskének tűnsz és nem azért kell neked a srác mert vonzódsz hozzá,hanem mert nem a tiéd.Hagyd őket békén,ne rondíts bele a kapcsolatukba,úgysem maradnál együtt hosszútávon a sráccal és örökre ott maradna a tüske hogy te választottad szét őket.
2010. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem,ha valóban olyan álmpár,ahogy írtad, akkor valószínű,hogy esélyed sincs szétszakítani őket,és csak magadnak szerzel ellenségeket ha megpróbálod. Vagy te úgy érzed, hogy lenne? abból kiindulva, hogy te magad sem tudod,h mit érzel inkább hagyd.

Lesz más, jobb, nem zűrös...Hidd el, nekem is elég zűrös kapcsolataim voltak, 3éve pedig eljött a nagy Ő(legalábbis egyelőre úgy tűnik)mikor nem is számítottam rá:)

Amúgy mennyi idős vagy?

23/l

2010. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Inkább a zűrös kapcsolatokat kellene valahogy nagy ívben kikerülni /vö: Molnár Anikó!/, nem pedig a más pasiját kiszemelni. Ez igenis aljasság volna! Ne kotorássz más boldogságában, mert semmi közöd hozzá!

28/F

2010. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon jól elvannak,akkor bztos nem csíped meg magadnak,max.egy kis etyepetyére,de az is zűrrel járhat,szóval felejtsd el..
2010. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok könnyűvérű nőcske, egyszerűen inkább balszerencsés. sokszor átvertek már, de ezzel a pasival valahogy biztonságban érzem magam mellette, jól érzem magam vele, és mellesleg lett volna rá alkalom, hogy félrelépjen, de én voltam az aki végülis azt mondta nem! mert komolyan tetszik és az én szándékaim is komolyak lennének!


22/L

2010. jan. 17. 21:20
 8/13 anonim válasza:
25%

Szerintem nem aljasság!

Ha elhagyná miattad, akkor nyilván nem olyan boldog vele.

Az "álompárok" sem mindig olyan tökéletesek mint amilyennek tűnnek.

És ne legyél kishitű biztos Te is tudnád azt nyújtani neki, sőt többet is.

Vágjál bele, hajrá!

25/F

2010. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És vajon neki lennének-e komoly szándékai veled?
2010. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztosan más rendes pasik is vannak rajta kívül.
2010. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!