Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a menyasszony...

Féltékeny vagyok a menyasszonyom ex egy éjszakás kalandjára. (Akkor még nem voltunk együtt) Ez normális reakció vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés

Az elején amikor összejöttünk akkor mondta hogy volt neki egy egy éjszakás kalandja,aki a testvére egy barátja.Testvérével sokat mászkáltak együtt régebben és az egyik haverjával volt egy kis kalandjuk egymással.Párszor randizgattak,aztán megtörtént a dolog,a menyasszonyom mondta hogy ő utánna már nem akart tőle semmit és most sem akarna.Az elején párszor beszélt róla,nem csak egyszer.Még meg is akarta mutatni hogy ki az.Nem értettem miért akarja.Betudtam annak hogy lehet csak őszinte akar lenni és tiszta lappal lenni irányomban.Aztán párszor szóba hoztam a témát,amikor szóba hoztam akkor zavarban volt.Kérdeztem tőle hogy miért volt ezzel kapcsolatban ilyen őszinte velem,azt mondta hogy jogom van tudni és már hogy semmit nem jelent neki.Azt is mondta hogy ha esetleg találkoznánk vele,akkor ne lepődjek meg ha beszélgetni fog vele.

Amióta ezt a sztoritelő adta azóta nagyon féltékeny vagyok,de csak azzal a sráccal kapcsolatban,nem tudom ha találkoznánk vele a testvére által,akkor hogyan reagálnám le és a menyasszonyomból is mit váltana ki.

Normális hogy ennyire féltékeny vagyok?Ti azok lennétek?


2014. szept. 8. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem normális. Mindkettőtöknek van múltja, gondolom neked is volt előtte is barátnőd. Most ti ketten vagytok egymásnak.
2014. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Attól félek ha esetleg újból találkoznak,akkor megint valamit kivált.Azóta elvileg nem találkoztak egymással,mivel a srác külföldön van.Tudom beteges ez,de szerintem a menyasszonyom akor szerelmes volt belé,csak valamiért a szexig jutottak el,ami elvileg a menyasszonymnál ennyi is volt.Szóval nekem gy fogalmazott hogy egy illuzió volt az egész.
2014. szept. 8. 08:46
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne ha ertekelned menyasszonyod oszinteseget, es nem "hibakat" keresnel? Jobb lett volna ha maskepp tudod meg? Ez egy szep gesztus volt tole, hogy elmondta neked, hogy ne legyenek titkaitok egymas elott. Es az a normalis ha talalkoznatok vele es leallna beszelgetni, tuti en is azt tennem, es nem az a normalis egyaltalan amit te muvelsz... Biztos hogy nem lennek feltekeny...s ha szeretitek egymast akkor alap kellene legyen a bizalom...
2014. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Persze szeretem és megvan a bizalom,de szerintem ha szeretsz valakit,akkor a féltékenység is normális szerintem.Nem betegesen vagyok féltékeny.Szerintem mindenki félti azt akit szeret.Aki nem az hazudik.Minden emberben benne van valamennyi féltékenység.
2014. szept. 8. 08:52
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Eltúlzod. Ez nem normális.

A kedvesemmel mi is elmondtuk egymásnak a korábbi magánéleti dolgainkat, így mindketten ismerjük egy picit a másik múltját, de ennyi. De nem agyalok rajta, nem foglalkozom vele, nem féltékenykedem. Ha valamiért szóba jön az exe, az nem zavaró beszédtéma számomra, mert tudom, hogy egykor az élete része volt, és ez így van rendjén.

2014. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy van feltekenyseg...egyesekbe tovv masokba kevesebb, de a te helyzetedben abszolut nincs okod ra...azaz nem tudom 100%osra mondani, mert nem ismerlek, de ahogy leirtad, no para. Menj elvezzed eleted, s ha netan talalkoztok is abba nem halsz bele, ki tudja meg a vegen joban lesztek >:D<
2014. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha párszor randiztak előtte, akkor az nem "egyéjszakás" kaland volt. Egyébként eltúlzod, hiszen a ti kapcsolatotok előtt volt. Én nem lennék féltékeny.
2014. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

ma 09:31


Ez az hogy elötte találkozgattak egymással.Szóval nem csak az volt hogy jólvan berugtunk összefekszünk.Ráadásul engem az zavart hogy többször beszélt erről nekem.Amikor szóba került,akkor zavarban volt mindig.Ha nekem már nem jelent semmit valaki,akkor nem leszek zavarban,főleg ha a őszintén beszéltünk róla.

2014. szept. 8. 09:36
 9/22 A kérdező kommentje:
Szeretem a menyasszonyom,mondtam is neki hogy engem zavart hogy ennyit beszéltünk róla.Meg is köszöntem hogy őszinte volt velem,én is az voltam,nincs titkunk egymás elött.Mondta hogy nem kell mitől tartanom,mert már régen felülírtam azt az illetőt.
2014. szept. 8. 09:38
 10/22 anonim ***** válasza:
eltúlzod
2014. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!