Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akinek volt egy éjszakás...

Akinek volt egy éjszakás kalandja képes normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint ez nem jelenti azt h nem lenne képes egy normális kapcsolatra ,hát nem tudom. Azok az ismerőseim akiknek volt egy éjszakás kalandjuk vmilyen módon megcsalták a barátjukat . Engem kifejezetten zavar ha a kiszemeltemnek volt , mert annál inkább nem bízom meg benne .Mi a véleményetek róla?

2014. aug. 11. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Képes.
2014. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi akadálya nincsen annak, hogy normális kapcsolatban éljen utána. Akinek nem volt ilyen kalandja ugyanúgy megcsalhatja a párját. Én olyan összefüggésről sem tudok, hogy "nem élte ki magát" azért lép félre.


Idővel a szex ugyanazzal a személlyel terhessé válhat annyiból, hogy elkezd megjelenni az igény a változatosságra. Alkati kérdés, hogy kiben mennyire, és azt hogyan kezeli. Többnyire megcsalással. Se sokszor meg nem.


Tudok róla, hogy van ilyen legenda, de egyetlen ezzel egyetértő ember sem tudná alátámasztani pláne nem hiteles forrásból érvekkel. Szóval ez a köztudatban élő tévhit, és akként is kell kezelni :)

2014. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Volt egy éjszakásom, volt szexkapcsolatom, mindez fiatalabb koromban, persze volt komoly kapcsolatom is, nem vagyok rá büszke, de fiatalon csaltam is meg az aktuális pasit, akivel együtt voltam, de mindezt azért, mert fiatal voltam, nem számítottak dolgok, amik ma már igen, nem akartam egy életre akkor még senkivel elkötelezni magam, aztán megismertem a férjemet, akivel közel 9 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van és soha nem léptem mellette félre!!!

Szóval igen, képesek normális kapcsolatra!

Csak vannak azok az emberek, akik nem képesek érzelmek nélkül, pusztán vágyak alapján szexbe bocsátkozni másokkal, míg mások meg képesek erre. És akik képesek érzelmek nélkül, pusztán testi vágyból ágyba bújni valakivel, az nem jelenti azt, hogy normális párkapcsolatra képtelenek! Mert ők is emberből vannak, nekik is vannak érzelmeik, tartós kapcsolatra való vágyaik. Csak amikor éppen nincs semmi komoly, akkor vannak testi szükségleteik, amiket kapcsolat nélkül is ki tudnak elégíteni. De ettől nem rosszak! Csak mások.

2014. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit is magára adóbb csaj ilyennel barátnőinek sem dicsekszik, mert tudja, hogy az ilyennek híre megy. Aki az ilyet eldumálja, az kevésbé tudja titkolni félrelépését is.
2014. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem ez dönti el, hogy képes-e.

nekem is volt már nem egy, sőt, még egy éjszakánál is rövidebb is, szinte kényszeresen szexelek már, mégis nagyon vágyom egy normális kapcsolatra, hűséges tudnék lenni.


mondjuk én férfi vagyok, de lányoknál is ez lehet a helyzet.

egy ilyen ember is lehet hűséges, és egy eddig szűzies életet élő ember is lehet hűtlen.

2014. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már pár egyéjszakásom. Most már inkább egy normális kapcsolatra vágyom ami viszont nem jön össze.

27/F

2014. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
képes vagyok, és kifejezetten sértőnek tartom, ha valaki emiatt nem áll velem szóba
2014. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért sértő?
2014. aug. 11. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a sértő, amikor valaki ezért nemet mond. Én is találnék 1001 okot, hogy miért lehetne előítéletem.
2014. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Arobi ***** válasza:

Micsoda lökött kérdés ? Hát persze ! Nem konnyű vérű, ettől egyik sem ! A szép érzés nem veszik ki belőlük,ellenkezőleg. Csak még jobban vágynak egy szivbéli kapcsolatra,mert az nem dobta fel őket !


Egy kis nemiség. Ennyi volt. De ennél több kell minden embernek. Ezt is kipróbálja az ember.


szió Bert

2015. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!