Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy nem normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy nem normális egy olyan kapcsolat aminek 1 éjszakás a "minősítése" de közben már 11 hónapja tart? Vagy én vagyok hülye? Mert más lánynak már megfelelt egy ilyen kapcsolat.

Figyelt kérdés
Szóval összejön egy lány egy ilyen kapcsolatra egy férfival mert sok csalódás érte és nem szeretne semmi komolyat. Mondjuk párszor gondolja, hogy együtt lesznek de aztán ez több hónap lesz. A férfinak ez megfelel de a lánynak már nem . Szerinte jó ez e kapcsolat volt már más lánnyal is így.( A pasi szerint érzelem mentesnek kell lenni, heti 2-3 találkozó együtt alvással, utazással) Hogy lehet úgy együtt lenni v.kivel hónapokig ha nem érzünk iránta semmit? És ha valakivel egy évig együtt vagyunk akkor kéne valami minősítés nem ? (pl barátnő vagy valami? legalábbis a lány úgy érezheti, hogy vesztegeti az idejétés nem mondhatja, hogy van párja.
2009. máj. 1. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valtozo. ha mindkét félnek megfelel, akkor nincs baj. azonban ha mar az egyiknek nem felel meg, akkor akarmennyire is nehez, ne erőltesse a dolgot. pl. én sose mennék bele egy ilyenbe mert túl érzelmes tipus vok.
2009. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Akkor normális, ha mindketten ezt akarják. Ha az egyik nem, akkor az nem normális.

Úgy lehet együtt lenni így valakivel hosszú ideig, hogy jó, jó szexelni lehet vele, de másra nem kéne, így ennyi bőven elég belőle.

Én a vőlegényemmel így kezdtem én nem igazán akartam belőle egyebet, csak néha szexet, de semmi mást, viszont egy hónap után rájöttem, hogy ez több. Egy év már elég sok ahhoz, hogyha a pasinak több kell, akkor ez ki is fejezze, ne ragadjon le a kapcsolat az érzelemmentes szex szinten.

Azért mert más lánynak jó, nem azt jelenti, hogy mindnek. Aki párkapcsolatra vágyik annak ez nem volt és nem is lesz jó.

A minősítés? Én erre is azt mondom, hogy szerető. Függetlenül attól, hogy nem harmadik. Mást erre nem lehet mondani. Max. szex-partner, ilyesmi, de barátnő semmiképp se... A barátnőnek nem mondunk ilyet, hogy hetente érzelemmentesen 2-3 alakalommal együtt éjszakázunk.

Igen a lány vesztegeti az idejét, és akkor is vesztegetni fogja, ha rámondják barátnő, pedig semmi sem változik. A lány, ha ez neki nem jó lépjen le, ha a pasinak kell komolyan, akkor majd úgyis jön, hogy akkor legyen rendes kapcsolat, ha meg nem jön, akkor főleg jó, hogy megszabadult tőle a lány.

És ha a pasi jön, hogy azért ne fejezzük már be, csak akkor menjen bele a lány megint, ha tényleg normális párkapcsolatba kezdenek, nem csak ígérget, hogy persze majd.. majd..

2009. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Ne dőlj be, gondolkozz, ha annyira megfelelt volna más lánynak az ilyen kapcsolat, nem maradt volna abba.

Ez a "mások nem panaszkodtak" tipikus szar férfiduma...

Teljesen jogos, hogy nem érzed megfelelőnek, hálistennek feltámadt az egészséges büszkeséged. Miért ne érdemelnéd meg, hogy valaki szeressen, felvállaljon, hogy valakivel egyenrangú, szeretetteljes kapcsolatod legyen, hogy valakivel igazán összetartozzatok?

De nem azzal a pasival fogod ezt megélni, aki képes majd' egy éven át egy ilyen kapcsolatot fenntartani. Ezzel tényleg csak az idődet vesztegeted, meg az önértékelésedet építed szépen lefelé. Ha csak nem hagyod abba.

Hypathia

2009. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom, hogy nem lehet hosszú távon ilyen kapcsolatban maradni,gondolom ezért léptek le a korábbi barátnők. Hogy lehet 2 ember évekig együtt ha nem alakult ki érzelem nála, egyáltalán ez lehetséges? Vagy bennem van a hiba?
2009. máj. 1. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!