Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy van amikor...

Miért van az, hogy van amikor teljesen beindulok, le tudnék feküdni valakivel (nem egy éjszakás kalandra gondolok) máskor viszont átgondolom, hogy biztos vagyok benne? Ez normális vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem se. Ha nem egy éjszakás, hanem tartós kapcsolat, akkor ha rám jön a szexelhetnék, akkor magamra rántom a barátom :) Barátommal gondolkozás nélkül bármikor. Mással viszont gondolkozás nélkül SOHA.
2009. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
néha én is ezt érzem, szerintem normális, mindenkinek vannak vágyai... mondjuk utána, "józan" fejjel biztos nem így gondolnám...
2009. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Második: ez szerintem nem így megy. Én csak akkor fekszem le a barátommal, ha mindketten akarjuk, nem akkor, ha rám jön a szexelhetnék.

A kérdező meg szerintem teljesen normális. Mindenkinek vannak olyan pillanatai, amikor szívesen szexelne, és olyanok, amikor nem.

2009. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi...normális vok:D:S

Köszi akk jó megnyugodtam...:P:)

2009. febr. 20. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul persze... velem is előszokott amikor kicsit izgatottabb állapotban vagyok, de józan fejjel, mint pl most, soha nem feküdnék le senkivel úgy, hogy nem köt hozzá semmi. Valószínűleg ha valaki rám akarna ugrani izgalmi állapotomban, akkor is meggondolnám, hogy biztos vagyok-e ebben, pedig nem vagyok szűz! :)
2009. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!