Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, szerintetek normális...

Szülők, szerintetek normális ha a gyerek meghallja mikor szexeltek?

Figyelt kérdés
Vagy csak az én szüleim ilyenek? 12 éves vagyok és állandóan áthallatszik az emeletről minden, pont alatta van a szobáám. De már gyerekkorom óta is. Van olyan emlékem hogy kb 5 évesen járkálok és ők meg nyitott ajtónál..Nyáron többször előfordult, most beteg vagyok és így később fekszem le. Na ez volt tegnap is. Nem tudom mit mondjak már nekik, de nem akarom végighallgatni. És észre sem veszik pedig kb ordibálnak. Mondtam barátnőmnek és mondta hogy vele is előfordult ilyen de azért nem sűrűn. Másik dolog hogy elég sokat is veszekednek este. Nem tudok aludni egy héten 3szor. Más szülő is így viselkedik? Mit mondjak nekik? Köszönöm.
2014. szept. 8. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kapcsold be hangosan a magnód vagy a tévét, hadd vegyék észre magukat.
2014. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Veszekszenek és szexelnek? Összeférhetetlenség.
2014. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ez van. Mindig valamin összekapnak. Megy a veszekedés és ezt kell hallgatnom 2 órán keresztül. Máskor meg mást..ami mondjuk rosszabb mint a veszekedés.
2014. szept. 8. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Amikor zavar, kopogtass be, és szólj be, hogy kicsit halkabban. Egyszerűen csak elfelejtik, hogy nincsenek egyedül, nem olyan tragédia, neked sem kell szenvedni miatta. Régebben a házak egy szobából álltak, és a 6-8 testvér mind hallhatta, hogy készül a kis öcsi, nem csináltak belőle gondot. Ne gondold azt, hogy ha szólsz nekik, az kellemetlen, hiszen a gyerekük vagy. De persze a tv-t is bekapcsolhatod olyankor, az is jó ötlet. Sajnos manapság hiába van több szoba, olyan vékonyak a falak, én is hallom a gyerekeimet amikor telefonálnak is.
2014. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Említsd meg nekik, tudatában vannak-e annak, hogy fentről az égvilágon minden lehallatszik. Lehet, hogy nem is sejtik.

Engem mondjuk nagyon zavarna, az biztos.

2014. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk négyszemközt valamelyikükkel: "este alig tudtam aludni olyan hangosak voltatok"
2014. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
A tv -n állítsd a hangerőt jó hagosra ... biztos észreveszik ,hogy valami oka van .Ha meg szólnak ,hogy hogy hangosan tv-zel ,szól nekik ,hogy előbb ők vegyenek vissza a hangerőből !! Egyébként undorító amit művelnek ,na nem az ,hogy szeretkeznek ,hanem nem igaz ,hogy felnőtt ember létükre ne legyen bennük ennyi önkontroll . Emberek ,nem állatok ,hogy vonítsanak elfelejtve ,hogy nincsenek egyedül otthon ! Én is szülő vagyok .. normális ,hogy élünk házaséletet a párommal ,de eddig mindig odafigyeltünk,hogy a gyerekünk ne legyen fültanúja .
2014. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem tudják hogy minden lehallatszik de nem nagyon foglalkoznak vele. Egyszer mondtam, hogy nem tudtam aludni zajoktól, anyu meg elgondolkodott. Aztán utána már megint nem foglalkoztak vele. Nem akarom mindig hallgatni ahogy apa nyög meg röhögnek.
2014. szept. 8. 12:38
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel és játszd le nekik, az egyik filmben ebből csináltak egy mixet is :)
2014. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Beszélj velük azért a minimális tisztelet meg kell adni a gyereknek, lakótársnak is hogy csendben csinálják.
2014. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!