Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így tudnál boldogan, kiegyensú...

Így tudnál boldogan, kiegyensúlyozottan élni?

Figyelt kérdés

Nem nyomort kell elképzelni, víz, fütès, internet van, bár a lakás csak garzon és albérlet, nem a legjobb állapotú. Éhezés nincs, napi 2, maximum 3 étkezésre telik.

Háztartási gépek nincsenek, új ruhákra nem jut, tisztálkodó és tisztítószerekre az olcsóbb kategóriából szintén.

Emellé munkahely (olyan, amit szeretsz), és párkapcsolat. A párod is dolgozik.


Akadályozó tényezö a szegénység, vagy nem?


Kort és nemetbis


2014. szept. 9. 21:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj, de az, ahol napi 3 étkezés nem jön ki minden nap, ruhára nem jut, nincs egy nyomorult mosógép, az MÉLYSZEGÉNYSÉG, nyomor!


Nem tudnék így élni! Lehetetlen!

2014. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudnék így élni :(
2014. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%

de most te ott egyedül élsz vagy ketten?

hány évesek vagytok?

én szobát bérelek egyedül (garzonra nem jut), és mindig csak használt ruhát veszek.

tisztítószerekre nincs szükségem igazából, csak egy mosogatószerre: azzal mindent kitakarítok. mosószert a legolcsóbbat.

enni viszont szoktam. az fontos nekem.

sosem jutott eszembe, hogy szegény lennék.

2014. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szeretnék így élni és mindent megtennék, hogy kicsit feljebb tudjak jutni ennél a szintnél.
2014. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Ketten. 20 (én) és 27.


Mindenki hülyének néz, ha azt mondom, hogy boldog vagyok

2014. szept. 9. 21:23
 6/40 A kérdező kommentje:
Mindent meg is teszünk, csak nekem a szüleim is szegények, nincs, aki támogasson, öneröböl boldogulunk
2014. szept. 9. 21:25
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

de ha mindketten dolgoztok, akkor valami nem stimmel, hogy nem jut ételre rendesen.

valakit nagyon alulfizetnek.

vagy az albérletetek iszonyú drága.

2014. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ez sajnos a nyomor. Én egy fokkal jobban élek, annyival, hogy van mosógépem. De csak ennyivel. Mindenből az olcsót veszem, ez sajnos nem élet, csak vegetálás. Pedig hosszú-hosszú ideje dolgozom egyazon helyen.
2014. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Is-is, fogalmazzunk úgy.

(Nem kérek olyan válaszokat, hogy keressek jobban fizetö állást, mert nem olyan egyszerü)

2014. szept. 9. 21:29
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
akkor másik albérletet kell keresni
2014. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!