Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek vagy mit...

Ti mit tennétek vagy mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit hosszú lesz a sztori de koszonom annak aki elolvassa!:)

2 éve vagyok egyutt a párommal 1 éve menyasszony vagyok.

Eléggé rossz a kapcsolatunk sajnos... az elején ( kb az első 1 évben) rohogtunk,megnevettetett,jókat beszélgettünk,sétáltunk,leültünk egy kávézóba jó volt minden.. de 1 eve nem tudom nem olyan már.. már nem beszélgetunk,nem sétálunk,nem nevetunk már olyan jókat.. 1 nap így 1 nap ugy... :( próbáltam beszélni vel hogy igy nem jo,utánna pár napig jó,aztán ujra ugyanez... Tudom hogy elmulik a szerelem,és a szeretet marad de ennyire?

Noss most jon egy fordulat..

képbe jött egy másik férfi,aki megnevettet,mindig van téma,rengeteget beszélgetünk,mindig megkérdezi hogy hogy vagyok,jól vagyok-e látszik hogy torodik velem,és az is látszik hogy a szívéből jön a szeretet... nem csak szerelem.... jól érzem magam vele... ez a volegenyemmel sosem volt még az elején sem... az elején oké mentunk minden fele stb de nem tartott ez olyan sokáig :( vágyom erre a férfira,de nem szertném elhagyni a páromat,megcsalni pedig nm fogom.. szeretem a volgenyemet,de olyan mintha már javithatatlan lenn a kapcsolatunk mintha sz..na rám :( Ti mit tennétek? váltanátok? esetleg még megpróbálnátok megjavítani a kapcsolatotokat? Nem tudom mit tegyek :( Mit tennétek a helyemben?

Koszonom a válaszokat.


2014. szept. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Váltsál. A régi már úgy sem lesz olyan, mint amilyennek elképzelted. Fiatal vagy még, gondolom. Nem kell besavanyodnod egy férfi mellett.
2014. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy utolsó esélyt adjatok a dolognak, de csak egyet.. Leültök megbeszélitek, hogy mi nem működik, miért nem működik, ezentúl legyen így és így, hogy jobb legyen. Aztán beleadtok mindketten annyit amennyit tudtok. Ha ez segít akkor tök jó, ha nem akkor válts szerintem. Ami nem megy azt nem kell erőltetni, kész.
2014. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1) az elején rohogtunk,megnevettetett,jókat

de 1 eve nem tudom nem olyan már.. már nem beszélgetunk,nem sétálunk,nem nevetunk már olyan jókat.


2),aki megnevettet,mindig van téma,. ez a volegenyemmel sosem volt még az elején sem...


Ellentmondást érzek.


Sajnos, a 2) elképzelhető, hogy 1 év múlva már nem nevettet meg, hanem más nevettet meg ---- és így tovább.

2014. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha a saját esetemet olvasnám vissza. Hidd el ez jobb már nem lesz csak rosszabb. Egy idő után már szeretni sem fogod csak szenvedni fogsz mellette. Én évekig húztam mire eljutottam arra a szintre , hogy szakítottam. És kiderült, hogy nagyon jól tettem. Én is azt hittem , hogy ja elmúlik a szerelem és marad a szeretet és így ok. Igen de nem egy vagy két év után. A mostani párommal 5 éve vagyok együtt és még mindig imádom, szerelmes vagyok belé :-). Fiatal vagy, kár elrontani az életedet. Lehet most nehéz de én azt javaslom, hogy hagyd ott. Ha tényleg lenne értelme ennek a kapcsolatnak nem tetszene neked sem annyira az a másik férfi. Egy szó mint száz szakíts! Kitartás hozzá! :-)
2014. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hogyha mar az elejen nem mukodik igazan a volegenyeddel, gondold el csak fog mukodni a tovabbiakban tobb evre nezve? Mert nem igazan hinnem... Elmondom en mit tennek a helyedben.


>> Tudom, nem konnyu ott hagyni a volegenyed, mert hat azert meg is az a tudat, meg emlekek, meg minden, de ha kicsit belegondolsz, lehet ha inkabb megeri... Az uj sraccal, rogton osszejonnek, enyhitse a szakitaskor szerzett fajdalmakat. DE! Az uj sracnak pont ugy elmeselnem a dolgokat, mint te ahogy meselted nekunk. Ez azert fontos, hogy tudja elore, s ne olyankor deruljon ki, mikor epp nem kellene, s meg a vegen azt hidje, hogy o csak azert kellett, hogy sirhass a valladon. Mondd el neki, hogy mi az abra, s ha tenyleg annyira kedvel, meg minden, akkor meg fog erteni. A volegenyednek pedig ugy mondanam el, hogy ez igy nem mehet tovabb, es azt is megemlitenem, hogy van egy uj fiu, aki irant per pillanat nem erzel semmit, de tudod, hogy o tobbet adhat. Ezt azert tennem, hogy ne hidje azt, hogy korabban is volt viszonyotok.<<


A dontes a tied, hogy mit csinalsz. Itt ugyse kapod meg a valaszt, hogy mit kell csinalj, pusztan mindenki elmondja a velemenyet, ami segithet... Kivanom ugy donts, hogy kesobb ne band meg. :) Es ugy tervezz, hogy mar nem tizeneves kalandokrol van szo, hanem egy egesz eletrol :)

2014. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most ez bunkó kérdés lesz, de ha két év után akkora szar a kapcsolatotok, mi a bánatnak vagy vele? Ez már nem is szeretet, csak egy nagy büdös semmi. Legyél már észnél, üvölt a leírásodból, hogy megszokásból vagy vele.
2014. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Egyáltalán miért mentél bele a házasságba 1 év kapcsolat után? Máris másra vágyol, ez a kapcsolat úgy értelmetlen, ahogy van! Még a mostani párod sem ismerted ki, már a következő miatt vagy bizonytalan. Fiatal vagy még, és a házasságra távolról sem érett.
2014. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben - ha már nem működik a kapcsolat és nem tudjuk helyrehozni annyira, hogy boldogságot okozzon - szakítanék.
2014. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen fiatal vagyok,19 éves........

de tegnap ahogy haza jott a volegenyem,annyira rossz érzés volt,csak sirni tudtam volna,de nagy nehezen vissza tartottam... félek az újtol,lehet hogy csak megszokás ( részemről nem mert én még szerelemmel szeretem)lehet hogy felole igen.

az a baj hogy tul gyorsan kapja fel a vizt mostanság,és sok mindenen ideges lesz.......a másik férfi pedig... ő más.. :/ nagyon nehéz nekem jelenleg.. :S

2014. szept. 13. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
19 éves menyasszony...na ja.
2014. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!